Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

GÜNDEME DAİR(Sinirlere dikkat)!

12 Ocak Perşembe saat 23:55 de Mars İkizler burcunda düz hareketine başlıyor. Doğum haritasında (Natal / Pre Natal) ikizler , yay , başak ve balık burçlarında ay , yükselen , stelyum ve ay düğümleri olanlar için soluk alma zamanı geliyor. 20 Ağustos dan bu zamana dek gelen stresör enerjiler sağaltılmaya başlayabilir. Diğer yandan geri hareket bitse dahi herkese önerim açık havada yürüyüş , nefes egzersizleri , sinir sistemlerini sağlıklı tutma , çevreye karşı yıkıcı olmama ve anksiyete ve evham kaynaklı problemler adına egzersiz oldukça önemli olacaktır. Bir diğer konu ise 18 Ocak Çarşamba günü öncü aks(20 /28 derece bandında Koç – Oğlak – Yengeç – Teraziler ) 2008 yılından beri süre gelen benzer fraktallar ile yüzleşebilir(Pluto nun son dokunuşları) manipülatif hareketler ve restleşme enerjileri ile karşılaşabilirsiniz.Bir kaç gün sonra bu etki kalkıyor. Merkür ün de 18 inde ileri harekete geçmesi ve belli toprak enerjileri ile aktivasyonuyla bilhassa para piyasaları ve borsa da bazı volatil hareketler başlayabilir. Kısa vadeli trade yapanlar için biraz zemin kaygan ! (Uranüs ün de 23 Ocak da Boğa burcunda ileri hareketine başlayacağını unutmayın)
21 Ocak da 1 derece Kova burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu geçişte sabit akslar (kova – aslan – akrep – boğa) için bazı revize hareketler gündeme gelebilir.Estetik işlemleri ve sanatsal ve finansal çalışmalar , girişimler için ise 27 Ocak tarihini beklemek daha doğru olabilir.

Öneriler: Bu süreçte herkesin magnezyum glissinat ya da malat formu ve B kompleks kullanımı sinir sistemi için iyi olabilir ancak düzenli ilaç kullananlar vb durumu olanlar varsa doktor kontrolü gerekebilir. Ayrıca lavanta , melisa gibi kokular sinirleri rehabilite edecektir. Ayrıca Gayatri Mantra nın 108 kez akşamları tekrarlanması hayat enerjisi ve sıhhati yükseltebilir. Ayrıca Ya Hayy ismi de günün belli saatlerinde adet gözetmeksizin dingin bir halde okunabilir. Sağlıklı ve başarılı bir hafta dilerim.

Onur Güven

One thought on “GÜNDEME DAİR(Sinirlere dikkat)!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d