Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

2020 YILINI GERİDE BIRAKIRKEN

Öğreti, öğreti , öğreti , ödev , sınavlardan , karma yaratmama adına hayatın hakkınız olan renklerini yakalayamamaktan , nasihatten bıktık dediğinizi duyar gibiyim. Haklısınız . Zor bir 2,5 sene bitiyor ve hatta büyük bir Yengeç / Oğlak aksı siklusunu kapatıyorsunuz.

2020 yılı, Jüpiter ‘in olumlu enerjilerinden çok fazla yararlanılamayan , hatta esamesinin dahi görülmediği bir yıl oldu. Başta sağlık , finans , sosyolojik, eğitimsel açıdan ve toplumun genel refahını ilgilendiren tüm konular diyebiliriz. Jüpiter’in hayatımızda ne kadar önemli ve etkin bir gezegen olduğunu , 2020 yılında çok daha iyi anlamış olduk. Uranüs yılı olan 2020 , Kabalistik olarak bir şeyin başlaması için değişimin ve yıkımın olmasına da işaret ediyordu .22 Aralık 2019 da ve 2018 in bahar aylarında yazdığım yazılarda da bunun bilhassa sağlık alanı aracılığı ile olacağını belirtmiştim. Bilhassa 2020 ye hükmeden Kabalistik metaforun L Sistein aminoasidi ile entegre olması beni düşündürmüştü. (” N-asetil-Lsistein; akciğer ve bronş mukozalarını parçalamakta kullanılan, L-sisteinin asetile edilmiş formu olarak bilinir. “) Dileyenler o yazıma aşağıdaki linkten tekrar ulaşabilir.

2020(URANÜS)YILINA DAİR KABALİSTİK ÖNERMELER

Viral bir durumunun(organize veya değil farketmez sonuçta yayılmasına göksel olarak olanak tanıldı ) yayılıp ,global bir hale gelerek pandemiye yol açması hiç tartışmasız Jüpiter enerjilerinin başka yan kuvveler ile pasif ve baskı altında olmasının sonucu olarak ortaya çıkması mümkündü. Jüpiter in Oğlak burcunda ki anaretik(yaşam alan ) düşüş pozisyonuna Satürn Oğlak dispoze etkisi ve Pluto da eklenince , Jüpiter in nemli tabiatı ve büyümeyi teşvik eden özellikleri olumsuz temayülünde gerçekleşti . Hatta öyle ki , bu durumdan beslenen medya ve sosyal medya insanları korku imparatorluğunun ekmeğine yağ sürmeye devam etti. Rahatlamaya , ferahlamaya , umuda (Jüpiter ) ihtiyacı olanlara korku aşılamaya (Satürn ün olumsuz kullanımı ) devam ettiler ve bundan da keyif aldılar. Yakınlarını bu olumsuz süreçte diğer aleme gönderenlere Allah ‘dan rahmet ve baş sağlığı diliyorum. Artık bu Kabz günlerini geride bırakacağımız bir sürece giriyoruz .Büyük bir siklus kapanıyor. Jüpiter artık hızla düşüşte ve güç kaybında olduğu pozisyondan uzaklaşmaya başladı .Yavaş yavaş güçlü etkisini göstermeye başlayacak. Satürn ile birlikte hareketine bir dönem devam edecek ancak bu sefer Oğlak burcundaki enerjisine nazaran son derece güçlü ve sınırları kaldıran bir etkide bulunacak .

Bu dönem çok ama çok farklı olacak ve diğer yandan ise covid 19 konusunun 2021 yılında kapanacağını bahar aylarında belirtmiştik. Bundan sonraki süreçte başka sorunlar ve sıkıntıların gelmemesi için ise insanların birbirine kenetlenmesi , birlik ve beraberlik duygularını artırması ve yüksek idealara sahip olup sahada tatbik etmesi gerekecektir. Sanıyorum Kova Burcu ile bu başarılacaktır.

Onur Güven

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d