Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

ŞİFA KASEMİ BAŞLAMA TARİHİ

ŞİFA KASEMİ BAŞLAMA TARİHİ

Sevgili Dostlar , her Hilal de yeni çalışmalar yapılır. Ancak Rızk kasemleri her ne kadar her nevi ihtiyacı karşılasada, bu kasemler uygun gökyüzü konumlarına göre başlatıldığında daha etkili olur. Dolayısıyla bu kasemler , şifa , İlim , başarı , şans , korunma , kuvvet Kasemleri olarak açılım göstermektedir . Hatta bazılarının yapıldığında mutlaka belli şart kaideleri vardır ve buhurlar yakılması gerekebilir. Ben , herkesin kolaylıkla yapabilmesi için kolay uygulanabilir olanları yazıyorum. Ancak uygun gökyüzü konumlarına göre bu kasemlerin verilmesi duaların hızlıca kabul olunmasına vesile olacaktır. Terazi burcundaki Hilal , kısa süre sonra ‘via combusta ‘ yanan yolda olacaktır ve hızlıca Akrep burcuna doğru ilerleyecektir. Aynı zamanda Başak-Balık aksı şifa , düzen ve ruhsal arketipler ile de ilgili olduğundan bu süre zarfında ‘ Şifa Kasemleri ‘ başlatılır. Dolayısıyla bu dönem 2 Eylül Akşam saat 23:00 dan başlamak üzere 21 gün / dileyenler bunu 41 güne de yayabilirler , çalışma önereceğim.

Kadimler bir mantra , kuantsal vibrasyonu ağır takyonik bir kelime ile rezonansa girdiklerinde yaşantılarına daha çok dikkat ederler(yalan,gıybet,nifak,dedikodu,fuhşiyat, haset, alkol , sigara vs) ve ruhun istenilen manayı daha güçlü biçimde arzi küreye indirdiğine yani dileklerine daimi biçimde ulaştıklarına şahit olurlardı. Bu çalışmadan amaç, gerek dünyevi ve gerekse uhrevi(ruhsal) anlamda her türlü problemlerin istikrarlı ve daimi biçimde çözüme ulaşması ve bireyin gerek dünyasal gerekse ruhsal , ileriki hayat boyutlarında karşılaşacağı zorlukların nötralize olması ve olumluya çevrilmesidir. Bu husus ayrıca dileklere kavuşturan , vesileleri ortaya çıkartır.

Şifa kasemleri nedir? Şifa enerjisi , antik Babil ve Mısırdan günümüze dek gelen okült uygulamalardır. Kişinin farkındalık yolculuğunda uğradığı , gelişimine engel olan ya da sıkıntı çıkaran unsurları eritir. Tam şifaya kavuşturur . Şifa kasemlerinde belli başlı bazı mantralar uygulanır. Polariteye dikkat ederek bu ritüeller anlık gökyüzü durumuna göre özenle seçilirler.Uygulamalar genellikle Yeni Ay gerçekleştikten sonra veya hilal zamanlarında başlanır. Ancak Hilal zamanı doğru olandır. Kişi hangi okült ritüeli uygularsa uygulasın cazip gelen yoldan gitmelidir. Esmalar diye bilinen Yaratıcının isimleride aslında kökeni kabalaya da dayanan antik Babil kayıtlarında mevcut bir ilimdir. Bu hilal de , ihtiyaç duyulan her anlamda büyüme ve bunun daimi olması ve gökyüzündeki matematiksel etkiler de ele alınmıştır.

Her gece 23:00 ‘dan sonra

1. Sanskritçe Mantra Uygulaması ; Dhanvantari Mantra 108 kez genel okuma sayısı doğrultusunda tekrarlanır. Sandal kokusu bulundurmanız , tütsünün yakılması etkiyi hızlandırır. Şâfi ve Kuddus isimlerinin enerjisini barındırır.

Link aşağıdadır ;

2. Kabalistik Lev Uygulaması; ‘Kaf Lamed Yod, Mim Hey Şin’ lev leri, 333 kez birlikte okunması yeterlidir. Amber kokusu bulundurmanız etkiyi hızlandırır.

3. Esma-ül-Hüsna uygulaması ; El Metin ( Bunu El Metiiin şeklinde okumanız önemlidir ) 500 kez okunur. Başak burcundaki yığılmaya sanki bir Venüs Boğa , Jüpiter Boğa etkisi getirir ve üçgen açı yapar. Bu sizlerin Doğum haritasında böyle bir etki kazandırır . İkinci isim ise ; Ya Muhyi İsmidir , bu isimde hızlı açılım sağlar, El Muhyi ( İhya eden , hayat veren ) Ya Muhyi şeklinde okunur . Bu isimde şifa , refah ve güce atıf yapar. Aslan burcundan sanki uyumlu açılar almış gibi etki kazandırır. 340 kez tekrar edilmesi uygundur . Dilekler hususunda da etkilidir. Amber ve Sandal kokusu bulundurmanız etkiyi hızlandırır.

NOT: Hangi çalışmayı yaparsanız yapın , çalışmanın sonunda mutlaka bir bitki sulayın, ya da herhangi bir hayvana yiyecek su ikram edin, gün içerisinde sadaka verin , bunları da yapamıyorsanız güzel bir şükür sunun Yaratıcıya. Hayvansal gıda zaruri değilse az tüketebilirsiniz. Kan değerleri, demir düşükse kırmızı et tüketimini sınırlamayın ! Mecbur değilsiniz. Çalışmalara başlamadan önce ve sonra yarım fincan harnup pekmezi ya da taze sıkılmış bir bardak mevsim meyvesi için. Yaban Mersini gün içinde tüketin , incir tüketin ve günde 35-40 dk mutlaka en azından yürüyün ! Toksike gıdalardan uzak durun! Diğer yandan bu çalışmaları yapanlar her gün düzenli yaban mersini yemeleri gerekir. Ancak, meyve şeklinde tüketirseniz daha iyidir. Abartmamak kaydı ile !

Not ; Seçtiğiniz herhangi bir çalışma ile birlikte başka bir çalışma yapmayınız ! Her zaman söylerim , Ayni anda hem gavurdağı salata hem yandaki eklerden yemeyin!

Şimdiden herkese hayırlar ve uğurlar getirsin. Sevgi ve ışıkla paylaşabilirsiniz…

Onur Güven

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d