Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

PRE NATAL HARİTA VE TATTVA ÇALIŞMALARI

Değerli Dostlar ,
Gökyüzünde şu an sabit burçlarda oluşan gerilimli açılardan en çok pay sahibi olan burçlar genel olarak Natal l ve Pre Natal (Doğum Öncesi ) haritalarında sfenks(sphenks) burçlar dediğimiz , tetramorfik rezonans ile beslenen burçlar olan , Boğa, Aslan, Akrep, Kova dır. Şayet pre natal doğum haritasında yükselen burçta (ASC)sabit bir burç varsa ( Boğa, Aslan, Akrep, Kova) çok fazla etki altında olabilirsiniz(FALL) İkincil olarak ,sabit burçlarda bir stelyum söz konusu ise bu da yıpratıcı olabilir. Sabit burçlar, ”ikame ” dediğimiz bir şeyin idamesi ve sürdürülebilirliği ile alakalı olduğundan , dengelerinde ani bozulma(Uranüs) olduğunda , hemen toparlanmakta güçlük çekebilirler. Çünkü Uranüs etkilerine karşı koymak , dengenin stabilizasyonunu sağlamak oldukça güçtür. Bilhassa Pre Natal doğum haritasında yukarıda ele aldığım burçlardan bir tanesi yükseliyor veyahut burada yerleşimde olan ay düğümleri varsa durum daha da önem kazanacaktır. Genel olarak doğum haritanızdaki yükselen burçla , Pre Natal doğum haritanızdaki yükselen burcun toplam etkisi ve senkronizasyonuyla dış ortama kendi kudretinizi yansıtmaya çalışırsınız. Şayet bunlar birbirinden 180 derece farklı burçlarsa , bu kez kendi içiniz ve çevrenizle çok fazla mücadele etmekten yorgun düşebilirsiniz…

Kimsenin inancı bizi ilgilendirmez ancak ben tüm ezoterik metinleri ve literatürleri tarayarak hareket etme alışkanlığı olan bir kişi olarak, Mantra , Lev, İlahi İsimler ile insanların sağa sola sapmadan, yarı tanrıcılık , mesih kompleksinde olan , karma çilingircisi simsarların tuzağından kestirme yollardan giderek kurtulduklarını ve bu sayede şirk tehlikesinden de korunduklarını görüyorum. Elbette bu konularda insanları bilgilendirdiğim için camiada sevenim olduğu kadar , sevmeyenim de var. Dert değil .Bu makalede de sizlere faydasını göreceğiniz bir çalışma önereceğim. Bundan aylar öncesinde kendi geliştirdiğim Sidus Nexum tekniği ile ilgili makalemde bahsettiğim üzere , bu çalışma da Sidus Nexum a göre yapılabilir. Bunun nasıl yapılacağını ücretsiz olarak web sayfamda anlatmıştım. Bunu takip etmek , belli bir astroloji ve ezoterik alt yapı gerektireceğinden , şayet zor olacaksa Pre Natal doğum haritanızda Kuzey Ay Düğümü yöneticisinin kendi gezegen saatinde yapılabilir. Bu konunun derecelere göre de bir açıklaması vardır ancak bu uzun metrajlı ve Lipikos Sistemini de içinde barındıran bir çalışma olacaktır.

Şayet Pre Natal Doğum haritanızdaki Kuzey Ay Düğümünüz Ateş Elementinden bir burç ise; Ateş konisi – tattvası (agni) yukarıya doğru bir kırmızı üçgen oluşturmaktadır. Kırmızı dik bir üçgene bakarak ” SURYA MANTRA” (AUMM SURYAYA NAMAHA) 1 HAFTADAN fazla yapılmaz ve Ganesha Mantra ile devam edilir… Çünkü Güneşin fazla güçlenmesi gezegenleri yakabilir (ASC ile karıştırmayınız) Mantra harici olarak , dileyenler inancına göre ”ER RAAFİU ”(ya ile değil ER eki ile ) ismi ile Güneş saatlerinde çalışabilir. Neden Güneş? Çünkü , Ateş elementinin ezoterik yöneticisi Güneştir. Güç ve kuvvet ayrıca sabit burç yöneticilerinde kristalleşecektir . Buradaki çalışma bu şekilde yapılmalıdır. Diğer burçlar içinde bu örneği dikkate alınız. Akik ya da Yakut tesbih ile okuma yapılmalıdır.

Pre Natal Doğum Haritanızda Kuzey Ay Düğümünüz Toprak Elementinden bir burç ise ; Toprak tattvası(prithivi) , kare içinde sarı bir alan oluşturmaktadır kabaca. Bu alana bakılarak, ”VENÜS MANTRA ” ( AUMM SHUKRAYA NAMAHA) en az 41 gün yapılır ve devam edilir. Neden Venüs? Çünkü Toprak elementinde sabit form Boğa burcu ile nitelendirilmektedir. Diğer bir öneri ise ” ES SELAM ” (Ya eki ile söylenmez bu çalışmada ve sondaki LAMM sesi vurgulanmalıdır ) Venüs saatinde Kendi ebced değerinin üstüne 1000 sayısı eklenmelidir. Yeşim taşlı bir tesbih ile söylenmelidir.

Pre Natal Doğum Haritanızda Kuzey Ay Düğümünüz Hava elementinden bir burç ise; Hava tattvası(Vayu) genellikle turuncu bir alan içinde mavi bir daire ile gösterilmektedir. Bu tattva ya bakılarak, ” SATÜRN MANTRA ” (AUMM SHANİCHERAYA NAMAHA) en az 41 gün devam edilir. Diğer öneri ise kibir kontrolü sağlanarak ” EL HAYY” (Sondaki YYY sesi uzatılırsa kişinin kibre girme tehlikesi gözetilirse şayet , son derece yaratıcı bir zihin ve efektif bir enerji oluşturur ancak öz denetim şart olabilir) Satürn saatlerinde Lacivert renkli bir taş ile tesbih çekilebilir.

Pre Natal Doğum Haritanızda Kuzey Ay Düğümünüz Su elementinden bir burç ise; Su tattvası(Jala – Apass) genellikle lacivert bir renk üstünde hilal üzerine resmedilir. Aslında bu hilal okült metinlerde avuç açmak anlamında tasvir edilir (ayrıntıya girmiyorum). Bu tattva ya bakılarak ” MARS MANTRA ” (AUMM ANGKHARAKAAYA NAMAHA) en az 41 gün devam edilir. Şehvet ve arzular dengelenmeli ve dingin bir biçimde olumlu kanallar ile konsantrasyonu sağlanmalıdır. Ay altı alemin kontrolü Mars ile mümkündür ve Mars olmadan ”irade” sergilenemez ve antidot arketiplerin zorbalıklarının üstesinden gelinemez ! Diğer öneri ise ” EL ĞAFFAR ” ismi Mars Saatlerinde hematit ya da rengi kızıla çalan taşlardan oluşan bir tesbih ile 1000 in altına düşmemek sureti ile tekrar edilebilir.

Eter (Akaşa) ise genellikle spesifik olarak Güneş in manyetik alanının asgariye inmeye başladığı gece saatleri olan 00:00 dan itibaren etkindir ve ayrıca Yaradana yakınlaşmak adına değerlendirilebilir.

Herkese standartlarının ve kapasitelerinin üstünde faydalar husule getiren yolları açması dileklerimle…

Onur Güven

One thought on “PRE NATAL HARİTA VE TATTVA ÇALIŞMALARI

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: