Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

OĞLAK BURCU DÖNEMİ

16 Temmuz 00 :37 de bir SATÜRN merkezli bir dolunay(Tutulum) yaşanıyor. Aslında bu yazıyı dolunaya ithafen yazmıyor ve önümüzdeki 2,5 aylık süreç içinde altını çiziyorum. Bir gezegen ilk derecelere girdiğinde , öncelikle antiscia prensibi ile çalışır , ardından karşıt ekseni ve sonrasında kendi doğasına doğru yönelmeye başlayacaktır(Holden). Oğlak burcunun Tarotta göstergesi ‘ Şeytan ‘ kartıdır. Şeytan kartı nın anlamı, gizli ve saklı tutulmak istenilen şeylerin olduğunu ve gündem dayatarak meşguliyet yaratılmak istenildiğini betimler. Bu alt girizgah ile birlikte kibre ve uçta durmaya ‘ El Aliyy isminin ters ve negatif yansımasına neden olur. Diğer yandan bu süreçte ‘herpes‘ virüslerinde artış görülebilir . Alkol ve sigara bağımlıığı tedavi edilmelidir. Dua ve ibadete ağırlık verilmelidir. Ekonomi ve para piyasaları dalgalı ve yanıltıcı olacaktır.

OKÜLT KODLAMA ; Ayn/ Eye / ILL ( İLİYYUN ) / EL ALİYY(YÜCE OLAN ) Amino Asit; L ArginineVücutta tesir ettiği yer, Gözler ve Omurga sistemi.


Karşıt açının doğası Satürn karakterindedir. Kepler e göre tezat ya da karşıtlık bozuşma ve sıkıntı çekme , çekişme gibi anlamlara gelir. Karşıt açı uyumsuz elementlerin birbirleri ile olan ikilikleri karşıtlıkları demektir… Satürn ü ancak Güneş yenecektir. Güneş in sıcak ve ışıltılı enerjisi ile kasvet ve donukluk gidecek. Venüs ile de şifalanacaktır. Güneş dışında Satürn ü durduran bir güç yok, Venüs dışında ise rehabilite eden bir yapı yoktur. Dolayısıyla Satürnü ancak paylaşmak , yardımlaşmak, sıkı ve samimi dostluk, arkadaşlık, sağlıklı bireysellik ile bu hafta çözeceksiniz… Haftanın Özel Hesaplamalara eşlik eden kartı; THE DEVIL Oğlak / Ayn – Eye – Dünyayı gözetleyen göz, kanun koyucu ( kontrol eden yapı – Baphomet /666)Şeytan kartı ile Dünya kartı(Satürn yönetimindedir) Kabalistik olarak ele alındığında Baphometin Dünyası olarak tabir edilmektedir. Diğer açılar ve merkez noktalar ile birlikte incelendiğinde bu hafta için; Tekamül ve büyüme(L Argınıne) bu dönemin konularından olacaktır.

Onur Güven

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d