Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

ARKETİPSEL YANSIMALAR

Hayat enstantanelerden ibarettir , bir önceki kare ve içindekileri belli bir süre sonra bulamazsınız .Etrafınızda gördüğünüz sizin kişisel alanınıza girmiş herkes , aslında haritanızdaki gezegenlerin arketipsel yansımalarıdır .Bu arketipler , sizin o gezegenin enerjisini nasıl çalıştırdığınıza bağlı olarak zaman içinde farklı fraktalları doğurabilir . Enerji alanınız değiştikçe , kalaşakrik döngüleriniz de değişecektir. Bundan dolayı Kabalistik uygulamalarda ‘ Kadosh ‘Tasavvufda da Kuddus ismi cüz de açığa çıkmadan veya başka deyişle tecelligâh makamına kişide zuhur etmeden tam arınma ve başka ışınları , yasaları tecelli ettirmek pek mümkün değildir. Ediyorsa da o kişi ile Rububiyyet nazarı ölçüsündedir.
Bir ölçü olarak ele alındığında , şayet siz uğraştırıcı arketiplerle(olay ,kişi vb) günlerinizi geçiriyorsanız , bunların temsil ettiği gezegeni bulmak ve gereğini yapmak doğru bir yaklaşım olacaktır .Örneğin baba, eş , patron, yaşam coşkusu vb durumlarla ilgili problem yaşayan bir kadının natal haritasında Güneş i ile ilgili bazı zorlu yerleşimlerinin olması gözlemlenebilir. Bu durumda yaşam enerjisini artıracak faaliyetleri yapması , isteklerini hayata geçirmesi , kişiliğini ve yaratıcılığını ortaya koyması , bedenine iyi bakması enerjiyi sağaltması adına faydalı olacaktır diyoruz ancak bu da öyle basit bir şey değildir . Öncelikle doğum haritasından özgürleşmesi gerekir ki bunun en önemli basamağı kesinlikle meditatif çalışmalardır. Benzer şekilde etrafında hep kavgacı , sinirli , öfke problemi yaşayan insanlar varsa ilk olarak Mars ın durumuna bakmak gerekir .Bu enerjiyi gücünü doğru kullanarak , kendini en doğru şekilde müdafa ederek ,harekete geçmesi gereken zamanda pasif kalmayıp mücadele ederek , spor yaparak faydalı şekilde kullanmaya başlaması gerekse de yine o Mars ın neden o pozisyonda iken doğması gerektiğini ve neyi öğrenmesi gerektiğini sorgulamalı , haritasından bağımsızlaşarak enerjisini kutsamalı , morfik çöplerini temizlemelidir.Enerji olumluya döndüğünde , temizlendiğinde kişinin karşısına çıkan sorunlu arketipler de değişip , dönüşecektir .

Hayatınıza dahil ettiğiniz insanlarla ilgili dikkat etmeniz gereken hususları da eski yazılarımda belirtmiştim Okumayanlar için tekrar bir özet geçeyim Sizin natal haritanızda vaat edilen bir olay , birlikte olduğunuz kişinin haritasında da olasılık olarak varsa majör etki ortaya çıkar ve birlikte yaşam sürdüğünüzde bu etkiyi yaşarsınız .Örneğin bilateral ilişkilerde yani 1-7 aksında zorlu gezegen yerleşimleri olan iki harita sahibi bir araya geldiğinde, evlilikte beklentilerin gerçekleşmesi sorunlu olabilir ya da para ile ilgili 2-8 aksında benzer şekilde sert etkiler yaratan gezegen yerleşimleri olan iki harita sahibi birlikte olduğunda rızık problemi yaşayabilir veya çocuk sahibi olamayan çiftlerin haritalarında sorunlu bir beşinci eve rastlayabilirsiniz. O yüzden evlilik öncesi sinastri haritalarının ayrıntılı incelenmesi , olası sorunların belirlenmesi ve bu konularda doğru yönlendirilmelerin yapılması açısından çok önemlidir Eş seçiminde haritanızdaki kötücül etkileri kıracak , absorbe edecek natal haritalara sahip insanları bulmanız ideal olandır .

Onur Güven

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: