Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

ETKİ MEKANİZMALARI

Değerli Dostlar , “ Büyünün veya daha yükseği maji nin tesir edemediği haritalar nelerdir?” Bazı haritalara neden bu tarz işlemler uygulanmaz , yasaktır? Çok basit , çünkü sizin ele aldığınız o kişi veya şahıs tek bir astral mekanizmadan değil bir çok evrensel iş birlikleri , bir proje ile ortaya çıkmaktadır. Sırf bir kaç şahsın egosu ,arzuları yüzünden nasıl ki bir inşaat projesi durmuyorsa , bu da mantık olarak benzer şekildedir .Bu insanlar üzerine metafizik planda bazı yatırımlar ve projeler vardır .Dolayısıyla inşaat alanı öncesi ve sonrasında hep korumalıdır. Kafanıza göre oraya balta vuramaz, çivi çakamaz , kereste, tuğla vs alamazsınız. Bilmem anlatabildim mi ?

Büyü , maji , en efektif olarak Satürn ile ilgilidir. ( Bilhassa Lilith ‘le kavuşum ya da kollektif gezegenlerle açı irtibatındaysa , 4, 8 , 12. Evlerle bağlantısı varsa ) Ancak büyü ya da geliştirilmiş büyü (maji) için, güç ve manipülasyon kabiliyeti de gerekir. Bundan dolayı astral mekanizmaları istemli ya da istemsiz olarak ‘tesir’ altına alabilmek gereklidir. Her nevi astral mekanizma için etkin, güçlü bir Satürn etkisi olmazsa olmazdır. Şayet bu kişi bu yapıyı, Sefiraya yani gücün cemali yapısına yönelik kullanırsa , erdemliler sınıfında olacak ve hem bu dünyada , hem de diğer ulvi boyutlarda adı yüceltilecektir. Ancak gelişmemiş ve süfli bilinçlerde klifota doğru ilerleyebilir. Çoğunlukla böyle tiplerde bu kapılar fazla da açılmaz. Türkiye “de bu konulara haiz saygın astrologlar ve işi bilen spiritüalistler vardır. İçlerinde benim de takdir ettiğim kişiler vardır.

Konuyu malefik Satürn ve Mars a dair biraz daha açalım .Male , aslında etimolojik olarak hayatı çeken , yutan gibi bir anlam ihtiva eder. Peki hayatta var olan her şey size ”hayat,canlılık ” mı veriyor? Hayır ! İşte doğum haritasında Satürn ve Mars ın güçlü yapılarda bulunması , size malefik etkiler getiren ve getirecek olan potansiyel güçleri durdurup(Satürn) def eden(Mars) bir enerji açığa çıkaracaktır. Benzer benzer ile tedavi edilir. Satürn bir doğum haritasında ”şahika” noktasında(MC) veya bu merkeze yakın duruyorsa, AF(almuten figuris) , Athmakaraka bir Satürn varsa veya Pluto dan , Güneş ten güçlü açılar alıyorsa yine aura buna yönelik güçlü durumdadır. Bu yapılar görevli durumda olduklarından, alan savunmaları başka takyonik kuvvetlere aittir. Saldırı altında olduklarında zarar yerine tersine bununla beslenecek ve daha da büyüyeceklerdir.Binahı doğru algılayabilir, farkındalık geliştirebilirse otorite durumuna gelir.
Yükselen oğlak ve kova burçları da bunlara örnek olarak verilebilir .Gıybet ,fitne ve dedikodu yapmadıklarında auraları çok daha iyi olur.

Mars güçlü bir durumda ise ; bu şayet gelişmiş bir bilinçte ve Geburahı iyi kullanabiliyorsa, gücün yapıcı tarafına çalışıyorsa, Satürn ün gücüne nazaran onun ki aktif savunma sistemidir. Çok hızlı bir şekilde yükselebilir, duaları çok hızlı kabul edilir. Hiç bir savunma sisteminin faal etkisine ihtiyacı yoktur. Kabukları çok sağlam , bakışları donuk , topluluk içinde çok fazla konuşmayan, soru sorulamayan , ketum bir insandır . Genellikle liderdirler ancak bazen ‘sigmatif ‘ etkiler barındırırlar.

Büyü deyince herkesin aklına belli ritüeller geliyor. Elbette ritüeller var ancak sadece o şekli ile algılamayın ! Size karşı yöneltilen negatif sözler , hasetler de büyüdür. Bu ses dalgalarına tutunan süfli varlıklar şayet varacak yeri bulamadıklarında ya da bir alan koruması ile karşılaştıklarında hedefi bulamaz ve bu kez eden kişiye geri dönerler. İşte tüm bu evrensel gerçekler ile yaşayan , gören Rasulullah (s.a.v) bu yüzden Allah a ve ahirete iman eden Mü’minler ya hayır konuşsun ya da sussun demiştir. Metafizik çalışmalar yapanlar , Rabbi ile münasebetini geliştirmek isteyenlerinde boş lakırdı , gıybet , fitne ve fesatlıklar ile vaktini geçirmemesi önemlidir. Bunun yerine , felsefe den , bilimsel ve evrensel gerçeklerden bahsetmek daha yerinde ve algı kapasitelerini geliştiricidir.

Peki yukarıda saydığınız hiç bir korunma devresi sizde yok , hasete , nazara hatta büyüye maruz kalıyorum veya kaldığımı düşünüyorum, veyahutta hiç biri yok bu tarz belalardan korunmak istiyor, engellerimin açılmasını istiyorum . (her nevi engelde bu tarz karmik / morfogenetik ya da o anlık bir posesyon veya obsesyon vardır Obsesyon ve posesyonlar , büyü saldırıları, soy lanetleri bu dalga boylarına tutunan süfli cinler tarafından yapılır. )Ne yapabilirim ?

  1. Öncelikle Mü’min olunuz. Mümin olmak ; el emin olmak imanın gereği olarak elinden , dilinden , belinden kimseye zarar gelmeyen demektir. Bu birinci kıstas.
  2. Şirkten arınınız. Şirk koşmayınız.
  3. Dua ediniz. (Ayrıntılara girmiyorum )

Konular uzun ve tafsilatlıdır. Okült Astroloji, dipsiz ve uçsuz bucaksız bir gök yüzüdür. Selam ile kalın…

Onur Güven

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: