Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

DOĞUM HARİTASINI AŞMAYA DAİR

HER TÜR OLASILIK OLUMLU YA DA OLUMSUZ BİR GERÇEKLİĞE DÖNÜŞEBİLİR.’KORKU’ , BU OLASILIĞIN OLUMSUZA DÖNÜŞMESİ EĞİLİMİ TAŞIRKEN , ‘İNANÇ’ ONU OLUMLU BİR GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜR.DOLAYISIYLA ESAS MESELE’ KORKUNUN İNANCA’ DÖNÜŞMESİDİR.ASTROLOJİK OLARAK BUNUN ANLAMI , İNSANIN ‘KÖTÜ’ AÇILARINA KARŞI YAPICI BİR TAVIR TAKINMASIDIR.
PLANETLERİMİZİ , BURÇLARIMIZI, EVLERİMİZİ VE AÇILARIMIZI OLUMLU YA DA OLUMSUZ OLARAK İFADE EDEBİLİRİZ.ONLARIN MUTLULUĞUMUZU VE GELİŞİMİMİZİ ENGELLEYEN ‘YIKICI’ ENERJİLERE Mİ , YOKSA ‘ YAPICI’ ENERJİLERE Mİ DÖNÜŞECEĞİ , ONLARIN DOĞUM HARİTAMIZDAKİ KONUMLARINA DEĞİL , KENDİMİZİ DAHA İYİ TANIMA VE OLUMSUZU OLUMLUYA DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN GEREKLİ ÇABAYI GÖSTERME ARZUMUZA BAĞLIDIR.
DOĞUM HARİTAMIZ DURAĞAN YA DA KAPALI DEĞİLDİR.PLANETSEL ENERJİLERİMİZ TARAFINDAN YÖNLENDİRİLMEKTENSE , O ENERJİLERİ BİZ YÖNLENDİREBİLİRİZ.MEDİTASYON, KENDİMİZİ GÖZLEM VE ASTROLOJİK/PSİKOLOJİK KAVRAYIŞ YOLUYLA İÇİMİZDE BİR MERKEZ OLUŞTURARAK VE KİŞİLİĞİMİZİN BÜTÜN YÖNLERİNİN TAM BİLİNCİNDE OLARAK EYLEMLERİMİZİN KAYNAĞINA O MERKEZİ OTURTARAK PLANETSEL ENERJİLERİ DÖNÜŞTÜREBİLİRİZ.
BİZİM PLANETLERİMİZİ İHTİYACIMIZ OLAN TARZDA DENGELEYEN YA DA HAREKETE GEÇİREN İNSANLARDAN BAŞKA , TRANSİTLER VE PROGRESYONLAR DA İÇİMİZDEKİ OLASILIKLARA YENİ YOLLAR AÇABİLİR VE HARİTALARIMIZIN POTANSİYELİNİ HAREKETE GEÇİRMEMİZE YARDIMCI OLABİLİRLER.
İKİ PLANET ARASINDAKİ AÇI ENERJİNİN AKTIĞI BİR YOLDUR.İSTER KAVUŞUM VEYA KARŞIT AÇI OLSUN , İSTERSE KARE VEYA ÜÇGEN AÇI , BU ENERJİDEN HAYATIMIZA OLUMLU TESİR EDECEK ŞEKİLDE FAYDALANABİLİRİZ.KARE VE KARŞIT AÇILAR ÜÇGEN VE ALTMIŞLIKLARA GÖRE DAHA ÇOK SORUN YARATIRLAR, AMA AYNI ZAMANDA DA İNSANIN KENDİNİ DÖNÜŞTÜREBİLMESİ İÇİN GEREKLİ MOTİVASYONU , SİMYASAL YAKITI SAĞLARLAR.KARE YA DA KARŞIT AÇI İLİŞKİSİ İÇİNDE OLAN PLANETLERİ OLUMLU TARZDA DIŞA VURMAYA YÖNELİK BİLİNÇLİ BİR GİRİŞİM , SONUÇTA AÇININ YARATABİLECEĞİ ÇATIŞMALARIN ÜSTESİNDEN GELEBİLİR.BUNUNLA BİRLİKTE , OLUMSUZUN ÖTESİNE GEÇMEK VE OLUMLU DIŞAVURUMLARI DENEYİMLEMEK İÇİN BİR AÇININ OLUMSUZ DIŞA VURUMUNU DA DENEYİMLEMEYE VE ONDAN BİR ŞEYLER ÖĞRENMEYE RAZI OLMAMIZ GEREKİR.
İNANÇLARIMIZ VE BEKLENTİMİZ DOĞRULTUSUNDA KENDİ GERÇEKLERİMİZİ KENDİMİZ YARATIRIZ.BİR PLANETİN ZARARLI OLMASINI BEKLİYORSAK , ‘ZARARLI’ OLACAKTIR.BUNA RAĞMEN , PLANETİN YARARLI OLMASINI BEKLEMEK DE YETMEZ, ONU AYNI ZAMANDA YARARLI OLACAK ŞEKİLDE KULLANMAMIZ GEREKİR.
HAYATINIZ SİZİN ELİNİZDEDİR.HAYATLARINIZ GİBİ DOĞUM HARİTALARINIZIN DA UCU AÇIKTIR VE SİHİRLİ ÇEMBERLER GİBİ KENDİLERİNİ DÖNÜŞTÜRME YETENEĞİNE SAHİPTİRLER.
ÖNÜNÜZDE ÇOK GENİŞ İMKANLAR VAR VE HANGİ İMKANLARIN PEŞİNDEN GİDERSENİZ GİDİN , NE KADAR ZOR OLURSA OLSUN HER TECRÜBE SİZİN İÇİN BİR GELİŞİM, GÜÇ KAZANMA VE KENDİ BENLİĞİNİZİ BULMA VESİLESİ OLABİLİR.ÇATIŞMALARINIZI MUTLULUĞA , KARE AÇILARINIZI ÜÇGENLERE DÖNÜŞTÜREBİLİRSİNİZ.
ASTROLOJİ SİZİN İÇ VİZYONUNUZLA UYUM HALİNEDE YAŞAMANIZA YARDIMCI OLABİLİR.BU VİZYONU SOMUTLAŞTIRIRKEN YENİ YOLLAR KEŞFETMENİZE YARDIM EDEBİLİR.AMA İÇ DÜNYANIZLA BAĞINIZI KOPARMAMAK, ONUN YÖNLENDİRMELERİNİ İZLEMEK VE HAYATI ONUN AYDINLIĞIYLA YAŞAMAK SİZE BAĞLIDIR VE HEP ÖYLE KALACAKTIR.
” SEN EVRENSEL BİR BİLİNCİN YA DA TANRI’NIN -DOLAYISIYLA TIPKI YILDIZLAR , GEZEGENLER , GÜNEŞ VE AY GİBİ, EVRENSEL BİLİNCİN VEYA EVRENSEL FARKINDALIĞIN İÇİNDE YER ALAN HER ŞEYİN AYRILMAZ BİR PARÇASISIN.SEN Mİ ONLARI YÖNETİYORSUN , YOKSA ONLAR MI SENİ? ONLAR , BİR BİREY OLARAK , SEN ONLARI KULLAN DİYE YARATILDILAR.”
”ÇOĞU DURUMDA , ASTROLOJİ BİR GERÇEKTİR.AMA ASTROLOJİK AÇILAR BİR İŞARET , SEMBOL OLMAKTAN ÖTE BİR ANLAM TAŞIMZLAR.HİÇBİR ETKİ YOKTUR Kİ, BİREYİN İRADESİNDEN DAHA DEĞERLİ YA DA DAHA YARDIMCI OLSUN”
”PLANETLERDEN GELEN BU TİP YÖNLENDİRMELERİ SIÇRAMA TAŞLARI OLARAK KULLAN.HAYAT TECRÜBENDE ONLARIN ÖNÜNDE BİR ENGEL OLARAK BULUNMASINA MÜSADE ETME”
EDGAR CAYCE

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: