Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

BÜYÜK RIZK KASEMİ BAŞLAMA TARİHİ(28 OCAK 2020)

Bilindiği üzere, bugünlerde 2020 yılının ilk yeni ayını yaşıyor olacağız… Yeni ay yöneticisi Satürn Oğlak burcunda ve son derece kuvvetli bir durumda, Pluto ile kavuşumda. Bu konum , finansal anlamda bir durumu ve rejenerasyonuda doğuracak cinsten ve finans piyasalarını etkileyebilir. Finans gezegeni Venüs ün, Jüpiter ile olan uyumlu açıları ise , genişlemeyi hem ruhsal hem de olanaklar anlamında vadediyor. Güney Ay düğümü Jüpiter kavuşumu, yapageldiklerimizin tohumlarını biçmeyi, hasadı vurgular nitelikte…Detaya girmiyorum çünkü herkesin Doğum haritası ile farklı parametreleri ekstra oluşturacaktır. Doğum haritalarında Kova burcu hangi eve düşüyorsa o ev ile ilgilide bir yenilenme söz konusu olacaktır.

***Rızk Kasemi başlama tarihi; 28 Ocak 2020 saat 23:00 itibariyledir. Sizlere karma karışık bir şekilde anlatmayacağım, herkesin anlayabileceği ve uygulayabileceği, etik ve erdeme dikkat ettiği sürece maddi ve manevi anlamda gerçekten rahatlayacağı bir çalışmayı vereceğim…

Bu süreyi 21 gün ile sınırlamıyorum , dileyenler 41 e de tamamlayabilir hatta ara ara bu süreler ile auralarındaki enerjiyi şarj edebilirler. Her zaman yineliyorum ve bundan onur duyuyorum ; bundan önceki verdiğim çalışmaları yapanlar , kuvvetlerini artırdı , mal mülk edindi , şifaya kavuştu veya iş yerlerinde terfi ettiler . Etik ve ahlaki biçimde değerlendirenler yükseldiler. Rızk ın, bir diğer manası ise ; neye ihtiyaç duyuyorsanız temayülün o şekilde gerçekleşmesine katlı sağlamasıdır.

Kadimler bir mantra , kuantsal vibrasyonu ağır takyonik bir kelime ile rezonansa girdiklerinde yaşantılarına daha çok dikkat ederler(yalan,gıybet,nifak,dedikodu,fuhşiyat, haset, alkol , sigara vs) ve ruhun istenilen manayı daha güçlü biçimde arzi küreye indirdiğine yani dileklerine daimi biçimde ulaştıklarına şahit olurlardı. Bu çalışmadan amaç, gerek dünyevi ve gerekse uhrevi(ruhsal) anlamda her türlü problemlerin istikrarlı ve daimi biçimde çözüme ulaşması ve bireyin gerek dünyasal gerekse ruhsal , ileriki hayat boyutlarında karşılaşacağı zorlukların nötralize olması ve olumluya çevrilmesidir. Bu husus ayrıca dileklere kavuşturan , vesileleri ortaya çıkartır.

Her gece 22:00 / 23:00 ‘dan sonra

1. Sanskritçe Mantra Uygulaması ; Kubera Mantra ve ardından Jüpiter mantra 108 kez genel okuma sayısı doğrultusunda tekrarlanır.

2. Kabalistik Lev Uygulaması; Alef Yud Ayn, Vav Vav Lamed lev leri, 15 dk birlikte okunması yeterlidir.

ALEF YUUD AYNN

VAVV VAVV LAMEDD

HER İKİSİ BİRLİKTE 15 DK OKUNMALIDIR… ***

3. Esma-ül-Hüsna uygulaması ; Ya Rezzâg(kaf harfi var sonunda bu şekilde okunur – 308 kez )Ya Macid (a (elif ) harfi uzatılır) (240) Ya Baasıt (72 kez ) ayrı ayrı okunacaktır.

YA REZZAK -308

YA MAACİD-240

YA BAASIT -72

Ek info ;Rızk kasemleri nedir? Rızk(Yaşam enerjisi) antik Babil ve Mısırdan günümüze dek gelen okült uygulamalardır. Kişinin farkındalık yolculuğunda engel ve blokajlara takılmadan rahat ilerlemesini maddi ve manevi anlamda kolaylaştırır, var olan rahatsızlıklarını şifalar , ontolojik gerçekliğini engellenmeden tezahür ettirmesine yardım eder. Rızk kasemlerinde belli başlı bazı mantralar uygulanır. Polariteye dikkat ederek bu ritüeller anlık gökyüzü durumuna göre özenle seçilirler.Uygulamalar genellikle Yeni Ay gerçekleştikten sonra veya hilal zamanlarında başlanır. Ancak Hilal zamanı doğru olandır. Kişi hangi okült ritüeli uygularsa uygulasın cazip gelen yoldan gitmelidir. Esmalar diye bilinen Yaratıcının isimleride aslında kökeni kabalaya da dayanan antik Babil kayıtlarında mevcut bir ilimdir. Bu hilal de , ihtiyaç duyulan her anlamda büyüme ve bunun daimi olması ve gökyüzündeki matematiksel etkiler de ele alınmıştır. Mantralar ve Rızk Kasemlerinin kökenine dair ;

Bunlara biz basitçe İdrisi ilimler diyoruz… Biraz buna bilgi babında değinelim…
Bu ilimlerin kökeni ve ilk Enerji -Yüce Allah ın Elohim -in en güçlü Meleği olarak da bilinen Primera Mobility(Her yerde hazır ve nazır ola-n yüce Melek) denilen Metatron un gücü ve uzay zamanda bazı enerjileri Galaktik zamanda Tiamat üzerine yollaması ile başlamıştır. Mısır dilindeki Neteru ya da diğer deyişle Nefilimler in yeryüzüne inmesi ve bazı özel enerjilerin birleşmesi ile doğan Enok (Hz. İdris ) ile Okültizm ve Ezoterizm, Astroloji , Matematik / Simya nın tarihi başlamıştır denilebilir… Tüm bunlar Antik Mısıra yayılmıştır. Dolayısıyla 4 büyük dinin de kökeni doğal olarak buraya dayanır… Bundandır ki İbranicede yapılan dualar aynı zamanda köken olarak Arapça ile de bağlantılıdır… Misal Shalom ( Es Selam ) , esenlik Kadosh ( El Kuddus ) kutsallık , hatta diğer yandan Kadim Mısır Panteonları diye de bilinen Ptah ( El Fettah ) Anubis ( El Baais ) Bastet- Bast- Bubasti( El Baasıt ) Her birisi Yaratıcının ilahi yasaları – sıfatları olan isimlerinin esasında panteonlaştırılmış halidir. Yani bu varlık sahaları kendilerini Yüce Yaratıcının isimleri ile isimlendirmiştir. Antik zamanda insanoğlu bu isimleri ve daha saymadığım pek çoğunu Tanrı edinmiştir. Halbuki isimleri putlaştırıp Tanrı edinmek değil, onları chant – zikrederek beynimizdeki olağanüstü güçleri harekete geçirip hilafet sırrını yaşayıp Yüce Allah a yaklaşmak , dünya ve diğer boyutlarda cenneti yaşamak – Tanrısallığın sırrına vakıf olmak , etrafa yardımcı olmak esas amaç olmalıdır. Vedalardan , kutsal kitaplara tüm lisanlar onun isimlerini yüceltir. Şu ana kadar uzay zamanda bildiğimiz bilemediğimiz , sayısız galaksiler ve bizim dünya yaşamımızın başlangıcı , gelmiş ve geçmiş, gerçekleşecek olan tüm olay ve hadiseler ( aslında olmuş bitmiş ) onun isimlerinin – ilahi yasalarının , harflerinin gücünden başka bir şey değildir.

Onur Güven

Kaynaklar;

Onur Güven – Okült Astroloji Seçmeler 2008
Richard Hess, article “Nephilim” in Freedman, David Noel, ed., The Anchor Bible Dictionary, (New York: Doubleday) 1997, 1992.
The Kybalion, Hermetic Philosophy, Three Initiates, Yogi Publication Society, Masonic Temple, Chicago, 1930
The Book of Thoth, Aleister Crowley, Samuel Weiser, New York, 1944,1972.

6 thoughts on “BÜYÜK RIZK KASEMİ BAŞLAMA TARİHİ(28 OCAK 2020)

  1. jüpiter mantrası neydi onu anlamadım lütfen yardım ederseniz başlıca ritüele🙏🙏🙏

  2. Baslikta 27.01 yaziyor yazi iceriginde 28.01 hangi trihte baslamaliyiz?

  3. Ya maacid mi , ya meecid mi ? maacid in anlamını bulamadım intermette yardımcı olursanız sevinirim.

  4. Kaseme hergun olmak kaydiyla devam edebilir miyiz? Ayrica 23.00 yerine gunduz yapilabilir mi?

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d