Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

ASTRO SEMBOLİZM KAPSAMINDA MARS ‘IN FARKLI BURÇLARDAKİ YERLEŞİMİNE AKTİVİTE ÖNERİLERİ

Mars koç için araba yarışı, motokros, bisiklet, boks , krav maga , Capoeira , dövüş sanatı sporları , vücut geliştirme , atletizm , ragbi , aletli jimnastik .Takım sporlarında takım kaptanı pozisyonu onun için en ideal olandır .

Toprak grubu burçlarından olan Boğa , fiziksel olmayı sever ve dokunma hissine tepki verir .Ayrıca doğada yapılan tüm sporlara , müziğin içinde olduğu etkinliklere ayrı bir ilgi gösterir . Bu yüzden doğa sporlarının tümü , güreş , judo, golf, kundalini yoga , masaj , zumba , oryantal Mars boğalara uygundur .

Mars ikizler için trambolin , modern dans, hip hop, tenis, Ashtanga Yoga, Çigong , ikizler burcu nefesi temsil ettiği için nefes uygulamaları ,elleri kolları temsil ettiği için kick boks ,kısa mesafe koşuları .

Hassas bir su grubu burcu olarak yengeçler ,doğuştan gelen becerilerini sanatsal yüzme veya senkronize yüzme konusunda gösterebilirler .Ayrıca yoga , kürek, aquagym, suda yapılan sporlar , yeniden doğuş meditasyonları onlara göredir .Ayrıca göğüs , mide , diyafram bölgesine ait özel egzersizler , evde yapılan egzersizler de Mars yengeçlere önerilebilir .

Mars Aslan için esneme, yoga, cross-fit, aerobik , pilates , halter , kardiyo , sırt egzersizleri önerilebilir.

Mars başaklar için hatha yoga, eskrim, meditasyon , tempolu yürüyüşler , sindirimi kolaylaştıracak, bağırsak hareketlerini destekleyecek karın egzersizleri önerilebilir .Eskrim insanların rakiplerine odaklanmalarına, stratejik olarak sonraki hamleleri planlamalarına ve o anda hazır bulunmalarına olanak tanıyan bir spordur. Başaklar kararlı, düşünceli, metodiktir ve diğerlerinden on adım önde olduğunu düşünürler, bu nedenle eskrim tam onlara göredir .

Mars teraziler için ritmik jimnastik , yin yoga, sörf , dans/ çiftli danslar ( vals , tango , salsa , bachata , rumba , cha cha gibi ) , artistik yüzme, germe, pilates, artistik patinaj , denge egzersizleri , bel , karın egzersizleri önerilebilir .

Mars Akrep için dövüş sanatı sporları , dalış , meditasyon ,Tantra yoga.

Mars yay için açık havada yapılan sporlar , maraton , okçuluk , ata binme , bisiklet, koşu , havacılık sporları ( planör, paraşüt, yamaç paraşütü gibi ) , kalça egzersizleri .

Mars oğlak için dağcılık , tırmanma , trekking ve hikking , kaya tırmanışı , kayak , buz pateni , golf , iyengar yoga .

Mars kova için kay kay , bisiklet , koşu , takım sporları ( basketbol , voleybol , futbol vb ) , fit in time tarzı teknolojik aletlerle yapılan sporlar .

Mars balık için aquagym, kundalini yoga, bale , meditasyon, yelkencilik , su sporları , dans , yüzme , dalış sporları , binicilik önerilebilir .

Onur Güven

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: