Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

SPİRİTÜEL DÜNYADA OBSEDÖR VARLIKLAR

Cinlerin ‘Uzaylılar ‘ konusu başlığı altında çok fazla konuşulması bir başka varlığın Obsedörü olmaya başladığınızın göstergesidir. Çünkü istedikleri şey kendilerini inkâr ettirmeleridir. Kendinizi bir başka varlığın enaniyetine emanet etmeyin , uyanık olun. Bu süreçte çok ama çok dikkat etmeye başlayın ! Şu an gördüğüm kadarıyla bir çok eğitimci , öğrenci kendisinin dahi bilmediği bazı astral istasyonlarda duruyor. Bulunduğu boyut perdesini kaldırsa hangi seyyal transformatörün etkisinde belli değil. Herkesin anlayacağı bir dille izah edeceğim. İstisnasız , her kim ki uzaylıların olduğuna inanıyor, temas kurduğunu dahi düşünüyorsa böyle bir tehlikeye yaklaşıyor demektir. Zaten amaç da o.

Uzaylı konusunu gelen talepler üzerine Okült Astroloji grubunda çokça açıkladım , detaylandırdım , yorumlarını yapanlar , sorularını soranlar çokça oldu. Çokça kelimesini bu kadar spontan bir şekilde telafuz etmem ise bu konunun Jüpiter efektli , sulandırmaya ve abartıya da açık bir konu olduğunu gösteriyor. Öyle ki , uzaylılar deyince bugün oldukça tuhaf (Uranüs) , fazlaca(yine bir Jüpiter efekti) çeşit çeşit (Jüpiter) bir külliyat karşımıza çıkıyor. Sulandırılmış veya manipüle(pluto) edilmek istenmiş(acaba neden ?)
olabilir mi ?

Aslında yazarken yanıtlarını da metaforik olarak okuyabilirseniz bulabiliyorsunuz .

Yine öyle ki , griler, andromedalılar, pleiadesliler, reptillianlar , melezler , kaçırılıp derisinin altına çip yerleştirilip ondan sonra geri gelmeyip orada âri bir ırk olarak yaşayanlar , andromedalılar, kuzeyliler vs diye bu liste uzuyor. Diğer yandan bunun kitapçığı dahi vardı ve sanırım ya burada ya da Okült Databank grubunda bunu paylaşmıştık . Dileyenler Wikipedia dan da bunu bulabilir . Bunların (cinnilerin)yer altında , izbe yerlerde yaşayan alt fırkası reptilian , avam içinde veya gökyüzünde yer alanları ise genelde tanımlanamayan objeler, ara formlar (istediği frekans düşürerek girebilir ) olarak görülebiliyor. Bu zaman diliminde bu varlıkların oyunları gittikçe artacak. Hatta öyle ki obsesyon vakaları da artacak. Kendilerini seçilmiş , yarı tanrı gibi sunanlardan , şems veya falanca evliya hazretleri ile görüşenlere, âfâka yönelip dışarıda Uzaylı Tanrılar olduğuna inananlara, mehdiliğini / mesihliğini ilan edenlere kadar! Bu varlıklar , biraz daha kişinin beynini ele geçirdiklerinde bir takım istidraç denilen durumlar da meydana getirebilir ki detayına girmiyorum. Bu ülkede çok saygın ve direkt işi bu olan azınlıkta profesyonellerde var onları tenzih ediyorum. Onlar durumu daha derinden algılayacaktır.

Bir diğer husus ise en yaygın gıdalarından birisi sigaradır ve obsede altındaki kişinin kesinlikle sigarasız yapamamasıdır. Artık ezberlemiş olmalısınız. Bu varlıklar seyyal kertenkele olarak da bilinse de tamamen öyle değildir , bahsettiğim gibi arza ve arşa, gezegenlere ışık hızında hareket edip , istediği forma girebilir(bazılarıda teknolojik olarak ileri derece derler) boyut üstü bir varlığın teknolojiye ihtiyacı yoktur. Elbette her şeyin bilim ile ispatı vardır. Zaten metafizik , fiziğin henüz açıklayamadığı konuların toplamına denmiyor mu ? Linkteki makaleye tekrar göz atmakta fayda var.

UZAYLILAR VE UFO BAHSİ

Burada değinmek istediğim bir diğer husus ise ‘Kaplangözü ‘ taşının bu obsesyon konusunda faydası olacağı durumudur. Bu taş , elektromanyetik alan koruma özelliği için tercih edilir. Örneğin, egoyu koruma sorunu olan veya egosu zayıf kişilerin benliklerini tanıma , keşfetme ve beslemeleri için biçilmiş kaftandır. Bir başka varlığın , insanın , obsedörün tesiri altında kalmamayı , kendi ağırlığını ortaya koymayı da sağlar . Bu taş ve diğer taşlar için sayfalarca okült yön aktarmam mümkündür. Ancak kısaca değineceğim. Kişide ego zayıflayınca odaklanma problemi görülebilir. Obsessyonda olan , bir başka varlığın obsedörü olanlar, metafizik varlıklarla görüşenler , görüştüğünü iddia edenler , reptoid / cinni dalga boyunda musallatı olanlar için kullanımını öneririm veya rehber varlıklardan haber alanların aktarımlarını daha net sağlamaları için de kaplangözünün sarkaç olarak yuvarlak bir masada üç ana bölgeye yerleştirmeleri ve uçlarının birbirine bakması önemlidir. Bulunan ortamda amber tütsüsünün yakılması önerilir. Her birinde işlem Güneş saatinde olmalıdır. Vücutta uzun süre taşındığında elektromanyetik alan korumasını yükselteceğinden , diğer varlıklarca tehditkar veya itici bir enerji yayabilir veya sizden çekinmelerini sağlayabilir. Bu elbette uygulayıcının hayat kalitesine de ölçü olarak bağlıdır . Ara ara güneş saatinde güneşe bırakmak , şarjlamak açısından iyidir . Güneşin ışığının an kalitesi önemlidir. En iyi şarjlama günü Güneş günü yani Pazardır. Kaplangözünün Güneş Jüpiter olumsuz açılarında kullanımı elverişlidir , olumlu açılarında da kullanımı uygundur . Güneş in , sekizinci ev , dördüncü ev ve bilhassa yedinci evlerdeki yerleşiminde , ayrıca yine güneşi fazlaca kare ve karşıt açılar alan bir doğum haritasında hararetle önerilebilir. Her şeyden önce egoyu besleyen , destekleyen , olumlu anlamda gelişmesini ve beslenmesini sağlayan bir taştır. Benliği kuvvetlendirir , olaylara ve negatif insanlara mesafe koyma sorunu olanlara yardım edebilir. Kullanımının maksimum etkisi 21 günde ortaya çıkmaya başlar . Kaplangözü taşını uzanıp iki kaş arasına koyduğunuzda , belli
bir süre sonra baş bölgenizde ateş basması , kızarma , nabız atışı hissediyorsanız bir obsesyon durumunuz veya atmak isteyip atamadığınız bir bağımlılığınız olduğunu gösterebilir. Kullandıkça bununla yüzleşirsiniz. Bu belirgin bir musallat durumunu göstermez ancak birinci eşik düzeyindesinizdir. Kendinize yöneltilen negatif enerjilere , beddualara , büyülere karşı frekans düşürücüdür. Her nevi arınma , beddua , lanet , korunma , musallat , büyü konularında iptal , koruyucu ve yok edici , men edici durumlar için elbetteki duaların gücü ile istifade etmek , hayır kurumlarına sadaka vermek en doğru olandır.

Onur Güven

4 thoughts on “SPİRİTÜEL DÜNYADA OBSEDÖR VARLIKLAR

  1. Onur bey avadore11 mail adresinize mail atıyorum danışmanlık için uzunca süredir fakat dönüş alamıyorum.Nsıl danışmanlık için başvuruda bulunabilirim?

  2. Bilen varsa yazabilir mi, Kaplan gözü nasıl kullanılacak? Kolye olarak mı? Şekli şemali önemli mi? Çoğunlukla piyasada sarkaç şeklinde olan kolyeler var. Bunları taksak olur mu?

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d