Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

SATÜRN JÜPİTER KAVUŞUMU 2021

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşecek olan Jüpiter ve Satürn ün Kova burcundaki kavuşumu özel bir döngünün başlangıcına işaret ediyor. Bundan böyle Oğlak ve Yengeç burç akslarındaki döngü yerini Kova Burcu değil ! Kova ve Aslan burç akslarındaki döngüye bırakıyor. Dolayısıyla doğum haritanızda bu burçlar hangi evlerinizi (yaşam alanı) uyarıyorsa o alanlarda bir genişleme, büyüme , yayılma , yapılanma , disipline olma , sınır koyma ya da kaldırma gibi durumlar gündeme gelecektir . Enerji alanınızı bu zamana kadar nasıl kullandıysanız bunlarla ilgilide bir sonuç hasıl olacaktır.

Bugün ise meditasyon , namaz , yoga , dua , zikir , mantra , sessiz kalma , nefes egzersizleri , reiki, kukai gibi konulara yönelebilir , bütününü iyiliği , kendi iyiliğiniz ve hayrınıza(hayır daima olumlu bir kelimedir , her şerde bir hayır ancak her hayırda bir şer asla yoktur) dilekler dileyebilirsiniz .
Jüpiter , Satürn ün Kova ve Aslan aksında ilk beş derece burç kombinasyonunu harekete geçiren lipikos El Vâsi’ ve El Muhyi gibi esmalardır dileyenler bu ilahi isimler ile niyet ederek ya da etmeyerek(her ilahi isim veya mantra kendi yapısına uygun titreşim yayar siz niyet etmeseniz dahi o isim veya yasa kendi özündeki kuvveyi isteseniz de istemesenizde inansanızda inanmasanızda ortaya koyar ) çalışma yapabilirler. Dileyenler ise bir ganesha mantrası ile çalışabilir. Mekanın sessiz , temiz ve huzurlu olması tercih meselesidir. Süre ve sayı tercih meselesidir. Herkese güzel günler diliyorum.

Onur Güven

One thought on “SATÜRN JÜPİTER KAVUŞUMU 2021

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d