Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

KUVVET(Geburah) KASEMİNE DAİR

Bilindiği üzere Mars Retrosu 30 Ekim 2022 tarihinden 12 Ocak 2023 e kadar sürecek. Diğer yandan Mars / Neptün açılarına da dair çok fazla yazılar yazıldı gerek gruplar , hesaplarım ve gerek sitemde.

28 Ekim 2022 22:00 , Kuvvet Kasemi başlama tarihidir. 7 Aralık 2022 , dileyenler 12 Ocak ayına kadar devam edebilirler. Mars , gök yüzünde def etme kuvvesi ve majör enerji / güç merkezi (geburah) olarak bilinir. Geburah , gücün ana santralini ve hayvani kuvve (Güneş) ile beraber dinamizm ve disiplini (Mars Oğlak da yücelir ) de anlatır. Detaylara girmiyorum.

Kuvvet kasemi , salt fiziksel ve mental kuvvet / güç anlamında değildir. Zaaf veren konuların giderilmesi , astral zayıflıkların ve sert gök yüzü konumlanmalarının kişi , çevre , aile , mahalle , semt , il e kadar negatif uzamlarının absorbe olmasına , negatif psişik enerjilerin yumuşaması ve ehlileştirilmesi adına da çözümseldir. Düzeltmeler, önce kişilikte sonra aile , mahalle ve ardından illere , ülkelere sirayet edecektir.

Dikkat ! MARS RETROLARINDA RASTGELE MANGALA (Mars) MANTRA, YAGYA / YAGE sınıfı çalışmalar yapılmaz , Mars Mantra Upaje sınıfı dahi olsa gelişi güzel uygulanmaz ! Uygulanabilir olanı aşağıda paylaşıyorum .

Dileyenler üç yoldan birini tercih etmeli 21/41 günlük periyotlar ile uygulamalıdır.

  1. Confortare/ Kemâl / Cemâl , Ya Kaviyy veya Ya Mukit ism 585 kez tekrar edilmelidir. (Mars ya da Güneş saatlerinde ) Mukit ismi salt besleyen anlamında gibi çevrilir ancak içeriğinde ki Ka Ve Ta kökü , indirekt olarak kuvveti anlatır. Salt kuvvet , El Kaviyy dir.
  2. Aumm Bhaum Bhaumaya(Omm Bommm Bomaya Namaha okunuşudur) Namaha ya da Aumm Şreee Dahnvantre (Ommm Şreee danvantree Namaha okunuşudur) Namaha Mantra 108 kere gün içinde 1 defa (Mars ya da Güneş Saatlerinde )
  3. Alef Kaff Alef 30 dk tekrar edilmelidir. (Mars ya da Güneş saatlerinde )

Ek olarak , bu süreçte hematit , mercan veya çelik kolye takıları takmak , sarımsak , soğan , ısırgan , zerdeçal , zencefil , pul biber gibi baharat ve bitkilerin tüketimini artırmak(çuval ile değil belli bir ölçüde / düzenli ilaç kullananlar bir hekime danışabilirsiniz), ayrıca mutlaka egzersiz ve bir uğraş , edebi ve sanat, spor alanlarında mücadele, dövüş sanatları(durumunuza göre sakatlanmadan) ve ağırlık çalışmaları (durumunuza göre ) öneririm. Sağlıklı olanlar kan verebilir , hacamat yaptırabilir .Evinizde Mars ‘ın bitkisi olan ve negatif enerjiyi toplayan Kaktüs bulundurmanızda da fayda var .

Onur Güven

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: