Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

GÜNDEME DAİR(EKİM 2021)

İyi haftalar Değerli Dostlar ,
Merkür terazi burcundaki geri hareketine başladı .Artık bu konuda nelere dikkat edilmesi gerektiğini herkes biliyor. Ancak ben bu yazıda Merkür ‘ün şu anda bulunduğu burcun yöneticisi olan olan Venüs ‘e değinmek istiyorum .
Venüs, ağırlanma durumundan bayağı, düşük , zillet hali (inferior) pozisyonuna doğru geçiyor. Bilhassa 7 Ekim e kadar dikkat !


Gökyüzünde , kalde düzeneğine göre 6 gezegen retro harekette. Bu minvalde ‘Derin Okültizme’ göre şu an tüm majör yapıların odağı Venüs de (fokalitör) cereyan etmiş durumda. 6 gezegenin retro olduğu durumlarda , gökyüzünün karmik yükü Venüs te ‘birlenir’. Dolayısıyla yılda üç kez retro yapan Merkür ü konuşmak yerine , gökyüzündeki bu 6 majör yapıyı ve odak Venüsün ne mesajlar içerdiğini okumak daha efektif , yararlı olacaktır.
1) Yeni ilişkiler , arkadaşlıklar , estetik , yeni hedoniler , yeni tanıştığınız insanlara çok dikkat edin . Estetik operasyonlarınızı geciktirin.


2) Yeni arkadaşlıklar , mantar gibi biten ilişkilere ‘vize’ uygulamak , mümkünse geciktirmek gayet yerindedir.
Ancak eskiden beri sıra gelen konularınızı devam ettirebilirsiniz. Ayrıca , hedoniler ve bilhassa yeni ilişkilerde gölge (klifot) enerjiler daha karanlık çalışabilir(asmodeus) .

3 ) Yeni finansal gelişmeler, borsa / yatırım / fonlar / dijital paralara yatırım konusunda manipülasyon çok olabilir . Transit Venüs den Natal Venüs , Natal Jüpiter iniz iyi açılar alıyorsa riske girin!


3)Evlilik , nişan , nikah mümkünse en azından 21 Ekim’e kadar geciktirin. Bunun için kişilerin ilk iki çakra bandından(luxuria) çıkmaları ve kalpleri ile muhakeme yapmaları yerinde olur.


4)Olumlu olarak , bu dönemde yapılan her kötülük , fitne , fesat , haset enerjileri hızlıca yanıtlandırılacak , cevap bulacaktır.


5)Şimdilerde pandemi primleri azalan ve bundan dolayı sosyal medya da yeni felaket senaryoları yapan ‘ , kıtlık olacak , felaketler olacak diyenlerin halkı meta(Venüs arketipi) olarak gördüklerini bir çokları anlayacak.


6) Bel bölgenize dikkat edin ve ağır hareketlerden kaçının! Ancak egzersiz yapmayı ve diyetinizde mutlaka anti inflamatuvar gıdalar bulundurmaya dikkat edin !


7) Mümkünse kimseyle tartışmayın ve arka planda işler çevirmeyin ! Net ve dürüst olun


8 ) Enerji alanınızı temizleyin , temiz tutun ! Dua , yoga , namaz gibi meditatif çalışmalar Venüs Akrebin de sağaltımını kolaylaştırır.

Tavsiye olarak , koruyucu ritüellere devam ediniz ve Ametist taşımaya özen gösteriniz. 20 Ekim tarihine kadar dikkatli olunuz.

Onur Güven

2 thoughts on “GÜNDEME DAİR(EKİM 2021)

  1. Merhaba onur bey 20 ekime kadar dikkatli olun demişsiniz kızım 15 ekimde göğüs küçültme ameliyatı olacak ameliyatı ertelememiz de zor! Kızım yurt dışında yaşıyor. Aylar öncesinden randevusu alındı. Ne önerirsiniz tereddütte kaldım. Teşekkür ediyorum şimdiden…

    1. Merhabalar , önceden alınmış bir karar olduğu için bağlayıcılığı olmaz , rahat olun. Acil şifalar dilerim.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: