Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

ŞİFA KASEMİ BAŞLAMA TARİHİ(18 KASIM)

Sevgili Dostlar , Akrep yeni ayları genellikle başlarda krizli ve manipülatif olur ancak ilerleyen zamanlarda kıymetini anlarsınız. Yeni aylar genellikle açığa çıkmamış bir Güneş gibidir. Gücü henüz belirlenmemiş ve keskinleşmemiştir. Ancak hilal zamanına doğru kendisini göstermeye başlar. Her Hilal de yeni çalışmalar yapılır. Ancak Rızk kasemleri her ne kadar her nevi ihtiyacı karşılasada, bu kasemler uygun gökyüzü konumlarına göre başlatıldığında daha da etkili olabilir. Dolayısıyla bu kasemler , şifa , İlim , başarı , şans , korunma , kuvvet Kasemleri olarak açılım göstermektedir . Ben , herkesin kolaylıkla yapabilmesi için kolay uygulanabilir olanları yazıyorum. Ancak uygun gökyüzü konumlarına göre bu kasemlerin verilmesi duaların hızlıca kabul olunmasına vesile olacaktır. Akrep yeni ayları, çözülmeyen krizli konuların çözümü içinde son derece önemlidir ve bir süre sonra Oğlak burcundaki Hilalde bunların somut sonuçlarını görmeye başlarız. Dolayısıyla bu dönem 18 Kasım akşamı saat 20:35 den başlamak üzere minimum 21 gün süren bir çalışma önermekteyim. Dileyenler ise bunu bir sonraki yeni aya kadar da sürdürebillirler.

Kadimler bir mantra , kuantsal vibrasyonu ağır takyonik bir kelime ile rezonansa girdiklerinde yaşantılarına daha çok dikkat ederler(yalan,gıybet,nifak,dedikodu,fuhşiyat, haset, alkol , sigara vs) ve ruhun istenilen manayı daha güçlü biçimde arzi küreye indirdiğine yani dileklerine daimi biçimde ulaştıklarına şahit olurlardı. Bu çalışmadan amaç, gerek dünyevi ve gerekse uhrevi(ruhsal) anlamda her türlü problemlerin istikrarlı ve daimi biçimde çözüme ulaşması ve bireyin gerek dünyasal gerekse ruhsal , ileriki hayat boyutlarında karşılaşacağı zorlukların nötralize olması ve olumluya çevrilmesidir. Bu husus ayrıca dileklere kavuşturan , vesileleri ortaya çıkartır.

Şifa kasemleri nedir? Şifa enerjisi , antik Babil ve Mısırdan günümüze dek gelen okült uygulamalardır. Kişinin farkındalık yolculuğunda uğradığı , gelişimine engel olan ya da sıkıntı çıkaran unsurları eritir. Tam şifaya kavuşturur . Şifa kasemlerinde belli başlı bazı mantralar uygulanır. Polariteye dikkat ederek bu ritüeller anlık gökyüzü durumuna göre özenle seçilirler.Uygulamalar genellikle Yeni Ay gerçekleştikten sonra veya hilal zamanlarında başlanır. Ancak Hilal zamanı doğru olandır. Kişi hangi okült ritüeli uygularsa uygulasın cazip gelen yoldan gitmelidir. Esmalar diye bilinen Yaratıcının isimleride aslında kökeni kabalaya da dayanan antik Babil kayıtlarında mevcut bir ilimdir. Bu hilal de , ihtiyaç duyulan her anlamda büyüme ve bunun daimi olması ve gökyüzündeki matematiksel etkiler de ele alınmıştır.

1. Sanskritçe Mantra Uygulaması ; Dhanvantari Mantra 108 kez genel okuma sayısı doğrultusunda tekrarlanır. Sandal kokusu bulundurmanız , tütsünün yakılması etkiyi hızlandırır.

2. Kabalistik Lev Uygulaması; ‘Kaf Lamed Yod, Mim Hey Şin’ lev leri, 100 ve katlarınca okunması yeterlidir. Amber kokusu bulundurmanız etkiyi hızlandırır.

3. Esma-ül-Hüsna uygulaması ; Ya Tevvab(409) , Ya Naafiu (201) kez okunur. Bu isimlerde şifa ,engeller ve refaha atıf vardır. Geçmişten doğan kusurları ve hataları temizler ,karmik konularda başarı ve arınma verir. Okuma sonrası 21 kez Subbuhun Kuddusun Rabbül Melaiketi verruh zikrini ayrıca öneririm.

NOT: Hangi çalışmayı yaparsanız yapın , çalışmanın sonunda mutlaka bir bitki sulayın, ya da herhangi bir hayvana yiyecek su ikram edin, gün içerisinde sadaka verin , bunları da yapamıyorsanız güzel bir şükür sunun Yaratıcıya. Hayvansal gıda zaruri değilse az tüketebilirsiniz. Kan değerleri, demir düşükse kırmızı et tüketimini sınırlamayın ! Mecbur değilsiniz. Çalışmalara başlamadan önce ve sonra yarım fincan harnup pekmezi ya da taze sıkılmış bir bardak mevsim meyvesi için(posasını atmazsanız daha iyi tabi). Yaban Mersini , incir gibi gıdalar tüketin ve günde 35-40 dk mutlaka en azından yürüyün ! Toksike gıdalardan uzak durun!

Not ; Seçtiğiniz herhangi bir çalışma ile birlikte başka bir çalışma yapmayınız ! Her zaman söylerim , Ayni anda hem gavurdağı salata hem yandaki eklerden yemeyin!

Şimdiden herkese hayırlar ve uğurlar getirsin.

Onur Güven

4 thoughts on “ŞİFA KASEMİ BAŞLAMA TARİHİ(18 KASIM)

  1. Merhabalar onur bey. Bugün başlasak olur mu acaba. Yazınızı bugün gördüm 🙏

  2. Bir de üçünü birden mi yapmalıyız herhangi birini yaparsak yeterli oluyor mu 🙏

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d