Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

AY’INIZI ONURLANDIRMAK

Ay yengeç burcunu yönetir . Boğa burcunda yücelir .Bu yüzden maddi , manevi ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmek adına yeteneklerinizi aktive edin .
Duygusal anlamda zorlandığınız zamanlarda yardım almaktan çekinmeyin .
Ailenize ve evinize vakit ayırın .
Annenizle aranızı iyi tutun .Ona gereken saygı , sevgi ve ilgiyi verin .
Gümüş kaşık , kap , takı kullanabilirsiniz .
Günlük tutun .
Her gün meditasyon yapın .
Aile ile ilgili sosyal yardım kuruluşlarına , ailesiz , kimsesizlere , evsizlere yardım edin .Çocuk esirgeme kurumu gibi yerlerde gönüllü bakıcılık da yapabilirsiniz .
Ay taşı , inci , sedef takın .
Beyaz , mor , gümüş gri renkleri kullanın .
Hayır için çeşme yaptırın .
Beslenmenize dikkat edin .Kilo genellikle gölge çalışan Ay , Jüpiter açılarıyla gelir .
Rüyalarınızı yönetin .Lucid rüya tekniklerini öğrenin .Bilhassa son dördün fazında doğanlar .
Yatağınızın yanında selenit taşı bulundurun .
Kaliteli bir uyku için uyumadan önce tüm elektronik aletleri kapatın .
Alkolden uzak durun .
Yeni ay ve dolunaylar sezgilerinizi dinlemek ve neye ihtiyacınız olduğunu bulmak , kendinizle daha derin bir düzeyde bağlantı kurmak , yaratıcılığınızı geliştirmek , hayatınızda bırakmak ya da gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikleri değerlendirmek , enerjik olarak temizlenme ortamı yaratmak adına uygun zamanlardır .Bunu yapmak , hayatınıza yeni bakış açıları, ilerleme ve tezahürler getirebilir.
Astrolojide dolunay, hayatınızdaki karşıt kutupları ve güçleri vurgulayan bir enerji yaratır .Bu aynı zamanda bir hasat zamanı veya ektiğinizi biçme zamanıdır .İçinizde neyin güçlendirilmesini veya aydınlatılmasını istediğinizi düşünün.
Şu anda neyle mücadele ediyorsunuz? Hangi gölge enerjilerin gün ışığına çıkması gerekiyor? Hangi arketipleri somutlaştırmak istersiniz? Neyi bırakmanız gerekiyor? Hangi becerilere veya iç kaynaklara ihtiyacınız var? Bu sorular üzerine tefekkür edin ve çözüm üretin .
Dileklerinizi listeleyin. Tercihan zaman olarak tüm enerjilerin çekildiği ve magic hour olarak adlandırılan gece iki buçuk , üç arasını seçin .Beyaz bir mum yakın .Şimdiki zamana odaklanın ve zihninizde dönen tüm olumsuz düşüncelerden arının .Neyi salıvermek istediğinizi ve neyi çağırmak istediğinizi ya da içinizde neyin güçlendirilmesini veya aydınlatılmasını istediğinizi düşünün .Tüm bu isteklerinizi beyaz bir kağıda yazın .Yaratıcıya niyetlerinizin gerçekleşmesi adına dua edin .Salıvermek istediklerinizi yazdığınız kağıdı yakıp , akan suya bırakın .Çağırmak istediklerinizi yazdığınız kağıdı ise saklayın .
Yine dolunaylarda bir kaba temiz bir su koyup , gece boyunca ayın ışığının geldiği yerde bekletip , sonra o suyu dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz .Kristallerinizi bu suyla arındırabilirsiniz .
Dolunay geceleri , evinizde, elektronik cihazlarınızdan kaynaklanan veya çevrenizde mevcut negatif titreşimleri temizlemek için mükemmel bir zamandır.
Palo Santo , adaçayı , lotus çiçeği tütsüsü yakın .Dumanı etrafınızda dolaştırın ve ardından evinizin her odasına gidin, dumanın alanınızda hareket etmesine izin verin.
Bunu yaparken, ay döngüsü niyetinizi belirleyin ve size hizmet etmeyen her şeyi serbest bırakın. Şöyle diyebilirsiniz : “Artık en yüksek potansiyelime ulaşmam için bana hizmet etmeyen düşünceleri serbest bırakıyorum “Tütsü dumanını evinize yaydıktan sonra, eski enerjinin dışarı çıkmasına ve yeni enerjinin içeri girmesine izin vermek için bir pencere veya kapı açın.
Hafıza ile ilgili problem yaşıyorsanız gerekli supplementleri doktora danışarak alın .
Ailevi problemler yaşıyorsanız uzman birinden Aile dizimi , regresyon terapisi alabilirsiniz .
Aşırı tuz tüketiminden kaçının .
Kanguru , su samuru gibi anaçlık yönü baskın , yavrusuna sevgi ve şefkat gösteren , besleyen memeli hayvanlar , istiridye , midye gibi deniz hayvanları , yengeç , örümcek , deve , kaz , yarasa, salyangoz ,kaplumbağa , kurbağa gibi hayvanlar ayrıca nilüfer , kamış , su yıldızı , su sümbülü gibi suda yetişen ya da salatalık , kabak , marul , kavun , karpuz gibi yoğun su içeren sebze ve meyveler , beyaz zambak , sütle yapılan ürünler Ay ‘ın enerjisi ile uyumludur . Hayvanların obje veya resimlerini ev ve işyerinizde bulundurabilir , bitkilerin yenilebilir olanlarını tüketebilirsiniz .Etrafınızdakilere süt , su ve pirinçle yapılan yiyecekler ikram edebilirsiniz .
Hiçbir canlıyı kafese kapatmayın .
Bırakmak istediğiniz alışkanlıklarınız için hipnoz yaptırabilirsiniz .
Aile büyüklerinizin mezarlarını ziyaret edin .Onlar adına hayır yapın.
Bayanlar evlendiğinde aile soyadını da kullanabilir .
Aile yadigarı olan takı ve eşyaları evinizde , üstünüzde sedir tütsüsü ve sirkeli suyla arındırarak bulundurabilirsiniz .
Bilhassa yeni doğum yapmış ya da hamile hayvanları besleyip , sahip çıkın .
Bahçeyle uğraşın .Çiçekleri sulayın , bakımını düzenli yapın .
Sizi hem özel, hem güvenli , hem de rahat hissettirecek ortamları bulun .
Evinizde içinden su akan objeleri aksesuar olarak kullanın .
Su tüketimini iyi ayarlayın .Hiç su içemeyenler öncelikle hayatındaki alma / verme dengesini ayarlasınlar .
Aile içi küskünlüklere izin vermeyin .
Dileyenler Ay da tecessüm eden esmalardan olan Rahman ve Rahiym isimlerinin vefklerini ya da vefk takmak istemeyenler Ay Yantrasını Pazartesi sabahı Ay saatinde takabilirler .
Minimum bir ay üzerinizde taşımanız tavsiye edilir .
Bilhassa Ay tutulması zamanlarında bedeni arındırmak , bağış yapmak frekansınızı yükseltici etki yapar .

Onur Güven

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d