Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

GÜNEŞ’İNİZİ ONURLANDIRMAK

İsteklerinizi ertelemeyin .Yaşam enerjinizi arttıran kişilerle birlikte olun .
Yaratıcılığınızı harekete geçiren hobilerle uğraşın .
Çocuklarla daha çok vakit geçirin .
Babanızla küs kalmamaya ve iyi ilişkiler kurmaya gayret edin .
Yüzük parmağı Güneş yönetimindedir .Yine Güneş yönetiminde olan Kırmızı yakut , amber veya kaplan gözü taşlarını bu parmağınıza takabilir , üstünüzde bulundurabilirsiniz .
Bitki olarak Güneş ‘le birlikte hareket eden ya da Güneş ‘e benzeyen günebakan çiçeği , gündüz sefası gibi çiçekleri ya da minyatür limon , portakal, mandalina gibi turunçgillerin ağacını ; hayvan olarak da aslan , tavuskuşu gibi gösterişli hayvanların resimlerini ya da objelerini evinizde , iş yerinizde bulundurun .
D vitamini düzeyinizi eksikse destekleyin .
Turuncu , altın sarısı renkleri kullanın .
Güneşi selamlama yogası yapın .
İçinizdeki çocuğu şımartın .
Evinizde , güneş hattının geçtiği yerlerde kişisel alanınızı oluşturun ve buraya gösterişli , altın sarısı , turuncu , yuvarlak objeler , Güneş sembolleri koyun .
Sanata ve eğlenceye vakit ayırın .
Altın takın .
Bedeniniz( Güneş ) sizin gizli mabedinizdir .Mabedinizi daima temiz tutun .Limon , portakal, mandalina, greyfurt, portakal çiçeği gibi turunçgillerin kokusunu , yağını bedeninize sürün .Çayını için .Bulunduğunuz ortamda turunçgil , amber tütsüsü yakabilirsiniz .
Güneş ‘in doğuşunu seyredin .Her sabah kalktığınızda yüzünüzü Güneş e doğru dönün ve onunla bütünleştiğinizi , etrafınıza Işık saçtığınızı hayal edin .Sağ elinizi kalbinize , sol elinizi başınızın tepesine koyun ve dairesel şekilde mesh edin .Gözlerinizi kapatın ve herbir hücrenizi hissetmeye çalışın. Varlığınıza şükredin .Kendinizi sevdiğinizi ve affettiğinizi söyleyin .Güneş’ in devamlılığı adına dua edin ve bize yaşam kaynağı olduğu için ona teşekkür edin .
Ben kimim ? Bu hayatta ne istiyorum ? İsteklerimin gerçekleşmesi adına ne yapıyorum ? konusunda tefekkür edin .
Dileyenler Güneş ‘te tecessüm eden esmalardan olan Hayy ve Kayyum isimlerinin vefklerini ya da vefk takmak istemeyenler Güneş Yantrasını Pazar sabahı Güneş saatinde takabilirler .
Minimum bir ay üzerinizde taşımanız tavsiye edilir .
Bilhassa Güneş tutulma zamanlarında bedeni arındırmak , bağış yapmak frekansınızı yükseltici etki yapar .

Onur Güven

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d