Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

GÜNEŞ SATÜRN ÜÇGENİ VE 13 MAYIS HAFTASI GENEL

09:50 sonrası Güneş in ay düğümleri ile yapacağı uyumlu açılar , şayet Natal haritanız da vadediyorsa girişeceğiniz her nevi işte size baskın ve yardım edici bir enerji sunabilir. Her şeyi sanki başarıyormuş hissine girebilirsiniz ve etrafınızdaki insanları etkileyebilir, müşteri çekebilir , parlayabilirsiniz. Talihi kısa süreliğine açan bir yerleşimdir. Gelişmemiş bilinçte iseniz ; 16:16 da Ay ın da Aslan burcuna girmesiyle Egoların da şişmesi buna bir cila olur. Ancak dikkat edin , ilerleyen saatlere doğru bilinç geri ve ham ise Pluto ve bilhassa Satürn den gelen quincunx rezil edicidir(inferior).

Bunun için şayet rüzgar arkadan esiyorsa şımarmadan hareket etmekte fayda var ki 11 inde gerçekleşecek Güneş , Satürn üçgeninden faydalanabilin aksi halde 12 Mayıs da yine Aslan burcundaki ilk dördün ile kişilik ve ego krizlerinden doğan yanlışlara yenilmeyin. Israr edilirse , çaptan düşme getirebilir. Bir çoğu maalesef buna yenilecek ! Çünkü , hayvani kuvve (Güneş-Aslan) nefs bir çok kişide yüksektir.

Olumlu bir şekilde kullanıldığında ise son derece yapıcı , açıcı ve yenileyici zamanlardır . Şayet bu açı kalıbı doğru bir şekilde kullanılırsa Güneş Jüpiter ile zararlı açı yaptığında (13 Mayıs ) korunmuş olursunuz. Zararlı açı formları genellikle Satürn ve Mars etkilidir . Darlaştırıcı, bunaltıcı ve sorun çıkarıcıdır. Ancak gelişmiş bilinçte öğretici ve fayda getirici olabilir.

Bu dönem zarfında bilhassa tüm Ramazan ayı içinde , gökyüzü durumu , Kemal(perfection) polariteden gelen ilahi enerjiler ile örüldüğünden hem yapıcı ve sınayıcı ancak olumsuz kullandığında ise son derece tahrip edici ve yerinden sökücüdür. Bundan korunmak ve talihi artırmak için bu dönem , solar pleksus un yakıcılığını dengelemek adına su ile teması çokça yapın hatta passiflora ve kedi otu çayı ya da ektraktları kullanılabilir (düzenli ilaç alıyorsanız bazı etkileşimleri olabilir -doktorunuza danışın . Ancak düzenli ilaç almıyorsanız rahatlıkla alın ) ve yine Anahata yı aktive eden yeşil renkli giysiler giyilebilir , Yeşim taşı , yeşil kuvars , pembe kuvars bu dönem hatta Ramazan ayı bitene kadar mümkünse kullanılabilir . (. Genel haritanızda Venüs , Neptün , Ay enerjisi fazla ise ve siz alıngan ve hassassanız bu taşları kullanmayın , siz de zaten bu enerji fazlasıyla var, bunun yerine kristal kuvars kullanın )Böylelikle rahatlar ve huzuru bulursunuz.

Onur Güven

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: