Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

TRANSİT ETKİLERE KARŞI TÜYOLAR

Transitlerin çalışma prensiplerinin somut olaylarla , ruhsal ya da psikolojik değişimlerle , rüyalarla ya da tanıklık konumunda olabileceğine dair eski yazılarımda bahsetmiştim .Genel prensipte yaklaşan açıda olasılık dahili olaylar öncü belirtilerini göstermeye başlar. Partil açılarda en kuvvetli etkisini hissettirir. Uzaklaşan açıda ise çoğunlukla gerçekleşen olayların sonuçlarıyla uğraşırsınız.

Natal haritanızdaki birbirine sert açı yapan kişisel gezegenlerinizin , transit gezegenler tarafından tetiklendiği zamanlarda açıyı tanıklık konumunda nasıl çalıştırabileceğinize dair ufak bir ipucu paylaşacağım. Kollektif ve toplumsal gezegenlere , ay düğümlerine kolaylıkla etki edemiyoruz Çünkü onların etkileri daha uzun ve tekamül adına gerekli dersleri almamız için bazı deneyimleri de yaşamamız gerekiyor. Birçoğu da kadersel oluyor ancak yüksek farkındalık seviyesi , dua ile resesif kalabiliyor veya rüya yolu ile de çalışabiliyor bu ayrı bir konu. Örneğin bir Merkür , Mars sert açısı Merkür hırsızları temsil ettiğinden hırsızlık ; ya da Merkür trafiği ve araçları , Mars da kazaları temsil ettiğinden araba kazalarına sebep olabilir.

Bu yüzden bu açınız yine bir kişisel gezegen tarafından tetiklendiğinde ( Merkür , Mars , Venüs ve ışıklar / Güneş , Ay ) etki geçene kadar ( artı/ eksi 3 derece , partiller ekstra önemli ) bu konularla ilgili film ya da dizi seyrederek tanıklık konumunda çalıştırabilirsiniz .Diğer bir yöntem olarak , olması muhtemel olayı imajine etmek , şayet tekniğini biliyorsanız lucid rüyalar ya da gezegenlerin olumlu çalışma prensiplerini o dönem hayatınıza dahil etmek suretiyle , örneğin yine bir Merkür , Mars sert açısı için yazmak , el becerileri ile ilgili faaliyetler , kick boks , yüzme , , ağırlık çalışmak , yine tenis gibi eller ve kolları aktif kullanabileceğiniz sporlar , nefes teknikleri yaparak çalıştırmanız olasıdır. Daha derin enerji çalışmaları da vardır ancak bunlar yine derin analiz ve tetkik gerektirecektir.

Onur Güven

One thought on “TRANSİT ETKİLERE KARŞI TÜYOLAR

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: