Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

ASTROLOJİDE HAYVAN SEMBOLİZMASI

Aslan gibi gösterişli , kraliyete ait olan hayvanlar Güneş , Fil , gergedan , su aygırı gibi büyük ve hacimli hayvanlar , büyük kuşlar , göçmen kuşlar , atlar , yunus , balina gibi büyük deniz canlıları Jüpiter , Küçük kuşlar , böcekler , virüsler ( mutasyonlu türleri Merkür / Pluto ) Merkür tesirindedir.

Tüm memeliler , yarasa gibi gececil hayvanlar , kanguru gibi yavrusu ile derin bağ kuranlar , aile kavramı baskın hayvanlar Ay ,
Vahşi hayvanlar , dikenliler , iğneliler , kan emiciler Mars , Sert ve kalın derisi olanlar , sağlam ve dayanıklı olanlar , dağlık ve kıraç bölgelerde yaşayanlar , yaşlı ve ağır hareket eden hayvanlar , ayrıca zehirli olanlar Satürn ,
Pitpull gibi laboratuvar şartlarında üretilen hayvanlar Uranüs ,
Güçlü hayvanlar , toprak altında yaşayanlar , zehirliler , metamorfoza uğrayanlar Pluto ,
Balıklar Neptün , seyahat eden küçük balıklar (Neptün / Jüpiter/Merkür ) , kıtalar arası yolculuk yapan büyük balıklar (Neptün / Jüpiter) formunda olacaktır.

Güzel ses veya renkleri olanlar , sevgi prensibiyle hareket edenler Venüs ‘ün hayvanları olarak adlandırılabilir . Bunların haricinde duraksız seyahat eden kuşlarda da Merkür / Jüpiter formunu görebiliriz. (Yabankazı gibi )
Ayrıca mitolojide gezegenlere ismini veren Tanrı ve Tanrıçalarla anılan hayvanlar da astrolojide ilgili gezegen simgesi olarak değerlendirmeye alınmalıdır .

Organize avlanan vahşi hayvanlarda( Kurt , sırtlan , vahşi köpek[african wild dog], arslan , çita vb ) Mars Kova tesiri mümkün olabilirken, tek başına avlanan vahşi hayvanlarda (Kaplan , komodo ejderi , yılan, timsah, kartal , şahin vb ) Mars Koç , Mars Akrep özelliği de görebilmek mümkündür.

Kışkırtıldığında tehlikeli olan yabani hayvanlar arasında ise su aygırı , fil, boğa , , buffalo, bizon, gergedan , yaban geyikleri (Mars / Jüpiter kombinasyonları ile alakalı olacaktır ) Örnekler çeşitli metaforlara göre birbiri ile dahil olabilir, bilateral olarak incelenebilir.

Onur Güven

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: