Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

RIZK KASEMİ BAŞLAMA TARİHİ 2019

Sevgili Dostlar; Rızk Kasemi için başlama tarihini veriyorum not alınız…

4 Ağustos 2019 Başak Burcunda sabah saatlerinde Hilal görünmeye başlıyor. 4 Ağustos gecesi saat 23:00 dan 24 Ağustos 2019 saat 23:00 a kadar ‘ RIZK VE BOLLUK ‘ kasemini başlatıyorum. Süre ‘belirlenen tarih’ aralığına kadarki gün sayısıdır. Bu süreyi 21 gün ile sınırlamıyorum , dileyenler 41 e de tamamlayabilirler. Bundan önceki verdiğim çalışmaları yapanlar , kuvvetlerini artırdı , mal mülk edindi , şifaya kavuştu veya iş yerlerinde terfi ettiler . Etik ve ahlaki biçimde değerlendirenler yükseldiler. Rızk ın, bir diğer manası ise ; neye ihtiyaç duyuyorsanız temayülün o şekilde gerçekleşmesine katlı sağlamasıdır.

Kadimler bir mantra , kuantsal vibrasyonu ağır takyonik bir kelime ile rezonansa girdiklerinde yaşantılarına daha çok dikkat ederler(yalan,gıybet,nifak,dedikodu,fuhşiyat, haset, alkol , sigara vs) ve ruhun istenilen manayı daha güçlü biçimde arzi küreye indirdiğine yani dileklerine daimi biçimde ulaştıklarına şahit olurlardı. Bu çalışmadan amaç, gerek dünyevi ve gerekse uhrevi(ruhsal) anlamda her türlü problemlerin istikrarlı ve daimi biçimde çözüme ulaşması ve bireyin gerek dünyasal gerekse ruhsal , ileriki hayat boyutlarında karşılaşacağı zorlukların nötralize olması ve olumluya çevrilmesidir. Bu husus ayrıca dileklere kavuşturan , vesileleri ortaya çıkartır.

Rızk kasemleri nedir? Rızk(Yaşam enerjisi) antik Babil ve Mısırdan günümüze dek gelen okült uygulamalardır. Kişinin farkındalık yolculuğunda engel ve blokajlara takılmadan rahat ilerlemesini maddi ve manevi anlamda kolaylaştırır, var olan rahatsızlıklarını şifalar , ontolojik gerçekliğini engellenmeden tezahür ettirmesine yardım eder. Rızk kasemlerinde belli başlı bazı mantralar uygulanır. Polariteye dikkat ederek bu ritüeller anlık gökyüzü durumuna göre özenle seçilirler.Uygulamalar genellikle Yeni Ay gerçekleştikten sonra veya hilal zamanlarında başlanır. Ancak Hilal zamanı doğru olandır. Kişi hangi okült ritüeli uygularsa uygulasın cazip gelen yoldan gitmelidir. Esmalar diye bilinen Yaratıcının isimleride aslında kökeni kabalaya da dayanan antik Babil kayıtlarında mevcut bir ilimdir. Bu hilal de , ihtiyaç duyulan her anlamda büyüme ve bunun daimi olması ve gökyüzündeki matematiksel etkiler de ele alınmıştır.

Her gece 23:00 ‘dan sonra

1. Sanskritçe Mantra Uygulaması ; Kubera Mantra ve ardından Jüpiter mantra 108 kez genel okuma sayısı doğrultusunda tekrarlanır.

2. Kabalistik Lev Uygulaması; Alef Yud Ayn, Vav Vav Lamed lev leri, 333 kez birlikte okunması yeterlidir.

3. Esma-ül-Hüsna uygulaması ; Ya Rezzâg(kaf harfi var sonunda bu şekilde okunur)Ya Keriym birlikte tekrar etmek sureti ile 578 kez çalışmalarını öneririm . Dileyenler ek olarak Ya Şekûr ismini 526 kez tekrar edebilirler.

NOT: Hangi çalışmayı yaparsanız yapın , çalışmanın sonunda mutlaka bir bitki sulayın, ya da herhangi bir hayvana yiyecek su ikram edin, gün içerisinde sadaka verin , bunları da yapamıyorsanız güzel bir şükür sunun Yaratıcıya. Hayvansal gıda zaruri değilse az tüketebilirsiniz. Kan değerleri, demir düşükse kırmızı et tüketimini sınırlamayın ! Mecbur değilsiniz . Çalışmalara başlamadan önce ve sonra yarım fincan harnup pekmezi ya da taze sıkılmış bir bardak mevsim meyvesi için. Yaban Mersini gün içinde tüketin ve günde 40 dk mutlaka en azından yürüyün ! Toksike gıdalardan uzak durun! Diğer yandan bu çalışmaları yapanlar her gün düzenli yaban mersini yemeleri gerekir. Ancak, meyve şeklinde tüketirseniz daha iyidir. Abartmamak kaydı ile !

Not ; Seçtiğiniz herhangi bir çalışma ile birlikte başka bir çalışma yapmayınız ! Ayni anda hem gavurdağı salata hem yandaki eklerden yemeyin !

Şimdiden herkese hayırlar ve uğurlar getirsin. Sevgi ve ışıkla paylaşabilirsiniz…

Onur Güven

4 thoughts on “RIZK KASEMİ BAŞLAMA TARİHİ 2019

  1. Onur kardeşim bilgine kalemine emeğine sağlık ben görmemişim bugünden başlasam olabilirmi ? saygılarımla

    1. Merhaba,evet biliyorum duzenli yapilmasi lazim calismalarin,ben esma calismasini tercih ettim ve sadece bir kere yarim kaldi yorgunluktan uyuyakaldigim icin,bir sakincasi olurmu ya da nasil telafi ederim?
      Tesekkurler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: