Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

BİRAZ KIZIL(baskın) BİRAZ MAVİ(çok tecrübe edilmiş)

20 Ekim 17:56 da ki Koç / Terazi aksındaki(27 derece) baskın dolunay tesirini , tüm öncü burçlar 2008 den beri her dört döngüsel geçişte (Koç , Yengeç , Terazi , Oğlak) Plutonyen olarak daha baskın yaşadılar. Bilhassa bu kez doğum haritasında öncü formların son dekanlarında stelyumları , yükselenleri olanların alışkın olduğu nağmeler olacak gökyüzünde. Belki bazıları yine mi aynı melodi diyecekler. Aynı melodi ama ustalaştın. Rahmetli Can Yücel in dediği gibi ‘ Bir kemik aynı yerden iki defa kırılmayacaktır’. Dolayısıyla
Doğum haritası yorumlarken , majör göstergeler , metaforları bilmek , teknikleri uygulamak elbette önemli ancak o haritanın ruhuna ermeden bu verileri sunmak ise sisli bir balzamik de nehirde önünü görmeden kürek çekmek gibi.

Astroloji biraz göklerin ve yerin sakinleri ile uyum, uzlaşı gerektiriyor. Haritanın ruhuna ermeden yapılan yorumları oldukça renkli ve gösterişli sirk balonlarına benzetiyorum. Herkes fark ediyor ancak etkinlik dağıldığında ya çocuklar patlatıyor ya da kendileri patlıyor (kaderlerine bırakılır)

Dolunay öncü burçların (Koç,yengeç,terazi,oğlak) son dekanlarında önemli yerleşimleri ve noktaları olanların bilinçaltlarına attığı ve bilinçdışı kanalı ile getirdikleri korkuları ile yüzleştirebilir ancak 2008 den bu yana Pluto burada efektif olarak çalışıyor , yani diyeceğim o ki iş bu dolunaya kalmadı. Bunun yerine burada artık zorunlu bir yapılanma ustalaşma da görülüyor.

Şimdi burada Pluton en ağır güç olduğundan tüm sert açıya girdiği dinamikleri transformasyona sokmakta ve irkiltmektedir(Ay Pluto ile açı kurup dolunaya doğru ilerleyecek)bir şeyleri istek ve irademiz doğrultusunda kolektif anlamda geliştirmek ve dönüştürmeyi arzulayabiliriz. Bu dönemde olaylara bilgelik ve uzlaşı ile yaklaşmaya gayret sarf etmeliyiz. Dolunay ın final dispozitörü yine Satürn. Dolayısıyla , merak etmeyin her şey kontrollü ve her şey planlı. Aralık ayına kadar Ametist önermiştim , halen önermeye devam ediyorum. Esen kalın…

Onur Güven

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: