Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

SORULARA YANITLAR

Bu yazı dizimde takipçilerden gelen soruları , kendilerinden izin almak kaydı ve isimlerini paylaşmamak sureti ile bütünün de faydalanması adına yayınlamayı uygun gördüm.

Soru 1 ) Taşıdığımız muska, amulet, vefk , yantra , talismanlar , semboller için neler söylersiniz Onur bey ?

Cevap : Hepsinin yaydığı manyetik enerjiler var ve özenle seçilmeli , kişi ile uyumlu olmalıdır. Ayrıca okumak sureti ile dalga boyu kuvvetlendirilmeli ve ara ara da şarjlamak adına enerjisi daim tutulmalıdır. Kısacası , en önemli ‘upaje/ ruqyah/remedy’ ‘okumak’ sureti iledir. Semboller de buna yardımcıdır. Aksi halde , balı çantada taşımak ile mideye yararının umulması hamakat tezahüründen öteye gitmez.

Soru 2 ) Onur bey , ben Yoga hocasıyım ve yaklaşık 20 yıldır bu mesleği icra ediyorum. Mantra çalışmalarını da yapıyorum ancak son zamanlarda astroloji ile de ilgilenmeye başladım ve gördüm ki internette çok çeşitli alanlara ayrılmış . Aynı anda hepsi ile ilgilenebilirmiyim?

Cevap : Şayet , bu mesleği icra edecekseniz aynı anda bir çok alanda uzmanlaşamazsınız .Tavsiyem bir alana yoğunlaşın , o alanda derinleşin ve dışarıya çıkmayın!(Entelektüel bilgi dışında diğer alanlarda fikir sahibi olabilirsiniz ) Ancak hobi olarak ilgilenecekseniz durum farklıdır . Aynı anda bir çok yemeği yiyemezsiniz!

Soru 3) Bazı olumlamaları ve ritüelleri okuduğumda başım ağrıyor , vücuduma ateş basıyor .Panik atak geçirir gibi oluyorum. Devam etmeli miyim , bırakmalı mı?

Cevap : Fazla B 12 takviyesi alıp (farkında olmadan ) almadığınıza dikkat edin. İkincisi öyle bir şey yoksa , okuduğunuz her ne ise etrafınız ve sizdeki parazit asalaklar(detaya girmiyorum) ile ilgilidir. Bu yaptığınızdan rahatsızlık duyuyorlar ve sizi bırakmaya zorluyorlar. İnâdına devam edin , bir süre sonra güçten düşüp sizden uzaklaşacaklar. Zikirlerde düzenli okuma çok önemlidir .

Soru 4) Hayatıma çektiğim ilişkilerde (eş , dost , ahbab , ortaklıklar , arkadaşlıklar vb) sürekli tekrarlayan bir fraktal var(haset, kötülük veya suistimal / dolandırılma vb) bu enerji hangi transit gezegen döngüsü gelirse gelsin değişmiyor . Nedeni ne olabilir ?

Cevap : İnsanoğluna sirayet eden bu tarz negatif enerjiler genellikle Morfogenetik anlamda ‘ah, beddua , lanet ‘ gibi ata karmalarından kaynaklandığı gibi bazen sizin geçmişte bilerek ya da bilmeyerek yaptığınız bir tutumun(yüklendiğiniz negatif enerjinin )size yansıması olabilir. Bundan dolayı enerji alanı temizlenmeden , kısacası o günah yükünden kurtulmadan sağaltım , kurtuluş mümkün değildir . Bundan sonra da enerji alanınıza sahip çakmak , pozitif anlamda doldurmak gerekir. (Enerji alanınıza sahip çıkın yazıma ulaşabilirsiniz web sayfamdan )

Soru 5) Enerji alanım ya da karmik çöplerim kaç seansda çözülür , kurtuluşa nasıl giderim ?

Cevap : Kişinin enerji alanını sadece kendisi temizleyebilir ve arındırabilir .Sizden ücret taleb edenlere , şu seans da şu kadar çözülür diyenlere itibar etmeyin ! Bioenerji başka bir şeydir.

Soru dizileri devam edecektir.

Bütüne faydalı olması dileklerimle…

Onur Güven

One thought on “SORULARA YANITLAR

  1. Onur Bey merhabalar temel seviye okült astroloji eğitimi alabilmek için temel seviye astroloji yeterli midir yoksa ileri seviyeyi almak şartı var mıdır? Ve ücret bilgilerine nasıl ulaşım sağlayabiliriz?

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: