Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

15 NİSAN TALİH KASEMİ !

Koç Yeni Ayı , Jüpiter – Mars ile olumlu açılar yapacak. Mars , Jüpiter orta noktasında gerçekleşen bu yeni ay ın anahtar kelimeler; ”büyüyen hareketlilik ,cesaretin hikmet ile açığa çıkışı, cesaret, heveslilik “etkilerini taşımaktadır. Koç burcu haritanızda hangi evinizde ise bu ev konularına dikkat !

Yeni Ay, Venüs ile birleşiyor ancak Venüs , Güneş tarafından yakılmış ve zararlı durumda. Bu ise , Venüsyen zevklerimizde bir abandone olma hali, kısıtlanma gibi bir durumda yaratıyor. Bu durum 14 Nisana kadar devam edecek ve sonrasında sağaltımları söz konusu . Neptün Mars Karesi nin aktif olduğu bu günlerde ameliyatlarınızı zorunlu olmadıkça ertelemeniz gerektiğini söyledim.(Burç gözetmeksizin bir doğum haritasındaki gezegenler arası açı , transitte de varsa o kişi mevcut enerjilerden daha fazla etkilenir .Bu dönemde de natalinde Mars , Neptün arasında açı olan kişiler ya da transitteki Mars , Neptün karesi natal haritasındaki Mars veya Neptün ‘e açı yapan kişiler ,şayet farkındalık sahibi ise çıkabilecek sorunlarla daha rahat başa çıkabilir ve mevcut enerjisini şifa işlerinde , kollektif temalı aktivitelerle uğraşarak , hayal ve ilhamlarını kullanabileceği bir işte çalışarak ,ezoterik ve okült konularda derinleşerek vs sağaltabilir .Bu gezegenler arası özellikle sert açısı olan bireyler ,sağlık problemleri yoksa , bu yerleşimleri tetiklendiğinde kan bağışında bulunma yoluyla açıyı çalıştırabilirler . ( Mars-kan / Neptün- karşılıksız yapılan yardımlar ) Eğer sağlık durumları el vermiyorsa , yardım kuruluşlarında gönüllülük prensibiyle çalışabilir , şifa işleriyle uğraşanlar ücretsiz bakım yapabilirler .Bu açı sahibi kişilere Neptün denizleri , Mars ise kas gücüyle yapılan eylemleri temsil ettiği için yüzmek çok iyi gelir .) Aynı zamanda estetik operasyonlarınızı da mümkünse 24 Nisan a kadar erteleyiniz ! Öfke patlamalarına da dikkat ! Mars zaten 25 Mayıs a dek sınır dışında ! Mutedil olun ! Sakin kalmaya çalışın . Öfkeyi yönetin! Öfke yönetimi demek, hiç öfkelenmemek demek değildir ! Öfke yönetimi , öfkelenilmesi gereken yerde öfke duymayı da anlatır. Bu ateş o zaman NÂR değil NÛR’ dur.

15 Nisan Güneş – Jüpiter olumlu açısı gündeme geliyor. 15 Nisan da Talih Kasemi ni başlatıyorum. Talih  kasemini 41 gün uygulayınız.

Güneş – Jüpiter in olumlu açıları daima yaşamı maddi ve manevi anlamda destekleyici, koruyucu ve bereketli kılıcıdır.  Doğum haritasında Güneş Jüpiter arasında sextile, trine gibi açılar son derece olumlu ve kuvvetli hatta olumsuzlukları giderici ‘ İlahi Şans ‘ tarafından desteklenme açılarıdır.

***Talih  Kasemi başlama tarihi; 15 Nisan 2021 saat 14:20 den itibarendir. Bundan sonraki günler ise ” Venüs veya Jüpiter ” saatlerinin herhangi bir zaman diliminde gerçekleştirilebilir.  

Talih kasemi , rızk kaseminden farklı olarak yaşamın gidişatında yaşanılan pürüzler ve blokajların biraz daha seri bir şekilde giderilmesine neden olur ve başarıyı getirir. Rızk kasemi ile de bağlantısı vardır ancak Rızk kaseminde ana konu geçimsel refaha yönelik çalışır. Aslında hepsi yine de birbirlerini destekler.

Bundan önceki verdiğim çalışmaları yapanlar , kuvvetlerini artırdı , mal mülk edindi , şifaya kavuştu veya iş yerlerinde terfi ettiler . Etik ve ahlaki biçimde değerlendirenler yükseldiler.

Kadimler bir mantra , kuantsal vibrasyonu ağır takyonik bir kelime ile rezonansa girdiklerinde yaşantılarına daha çok dikkat ederler(yalan,gıybet,nifak,dedikodu,fuhşiyat,haset, alkol , sigara beyni uyuşturan tüm maddeler vs) ve ruhun istenilen manayı daha güçlü biçimde arzi küreye indirdiğine yani dileklerine daimi biçimde ulaştıklarına şahit olurlardı. Bu çalışmadan amaç, gerek dünyevi ve gerekse uhrevi(ruhsal) anlamda her türlü problemlerin istikrarlı ve daimi biçimde çözüme ulaşması ve bireyin gerek dünyasal gerekse ruhsal , ileriki hayat boyutlarında karşılaşacağı zorlukların nötralize olması ve olumluya çevrilmesidir. Bu husus ayrıca dileklere kavuşturan , vesileleri ortaya çıkartır.

Bu şıklardan yalnızca bir tanesine devam edilmelidir;

1. Sanskritçe Mantra Uygulaması ; Ganesha Mantra 216 kez genel okuma sayısı doğrultusunda tekrarlanır. 41 gün uygulanır.

Om Gammm Ganapataye Namaha   

2. Kabalistik Lev Uygulaması; Sameh Yud Tet, Vav Vav Lamed lev leri, 20 dk birlikte okunması yeterlidir. 41 gün uygulanır.

SAMEH YUD TET

VAVV VAVV LAMEDD

HER İKİSİ BİRLİKTE 20 DK OKUNMALIDIR… ***

3. Esma-ül Hüsna uygulaması ; 41 gün uygulanır.

Ya Fettah Ya Ekrem – 750 kez birlikte tekrar edilmelidir.

Her nevi okumalar esnasında mutlaka tesbih çekilmelidir. Tesbih ise doğal taşlardan olmalıdır. Sağ işaret parmağı depredilmek sureti ile tesbihi çekiniz ! Özel durumları olanlar veya engelli olanlar var ise içlerinden geldiği gibi okumalarını yapabilirler. Zikirmatik kullanmayınız!

Her üç çalışmadan birisine başlamadan önce niyet şu şekilde olmalıdır(Benim ve bütünün tüm iyiliği ve yüksek şansı için niyet ediyorum, Amin.)

Ek info ;Kasemler nedir? Kasemler, antik Babil ve Mısırdan günümüze dek gelen okült uygulamalardır. Kişinin farkındalık yolculuğunda engel ve blokajlara takılmadan rahat ilerlemesini maddi ve manevi anlamda kolaylaştırır, var olan rahatsızlıklarını şifalar , ontolojik gerçekliğini engellenmeden tezahür ettirmesine yardım eder. Rızk kasemlerinde belli başlı bazı mantralar uygulanır. Polariteye dikkat ederek bu ritüeller anlık gökyüzü durumuna göre özenle seçilirler.Uygulamalar genellikle Yeni Ay gerçekleştikten sonra veya hilal zamanlarında başlanır. Ancak , yeni ay sonrası zamanı doğru olandır. Kişi hangi okült ritüeli uygularsa uygulasın cazip gelen yoldan gitmelidir. Esmalar diye bilinen Yaratıcının isimleride aslında kökeni kabalaya da dayanan antik Babil kayıtlarında mevcut bir ilimdir. Bu hilal de , ihtiyaç duyulan her anlamda büyüme ve bunun daimi olması ve gökyüzündeki matematiksel etkiler de ele alınmıştır. Mantralar ve Rızk Kasemlerinin kökenine dair ;

Bunlara biz basitçe İdrisi ilimler diyoruz… Biraz buna bilgi babında değinelim…
Bu ilimlerin kökeni ve ilk Enerji -Yüce Allah ın Elohim -in en güçlü Meleği olarak da bilinen Primera Mobility(Her yerde hazır ve nazır ola-n yüce Melek) denilen Metatron un gücü ve uzay zamanda bazı enerjileri Galaktik zamanda Tiamat üzerine yollaması ile başlamıştır. Mısır dilindeki Neteru ya da diğer deyişle Nefilimler in yeryüzüne inmesi ve bazı özel enerjilerin birleşmesi ile doğan Enok (Hz. İdris ) ile Okültizm ve Ezoterizm, Astroloji , Matematik / Simya nın tarihi başlamıştır denilebilir… Tüm bunlar Antik Mısıra yayılmıştır. Dolayısıyla 4 büyük dinin de kökeni doğal olarak buraya dayanır… Bundandır ki İbranicede yapılan dualar aynı zamanda köken olarak Arapça ile de bağlantılıdır… Misal Shalom ( Es Selam ) , esenlik Kadosh ( El Kuddus ) kutsallık , hatta diğer yandan Kadim Mısır Panteonları diye de bilinen Ptah ( El Fettah ) Anubis ( El Baais ) Bastet- Bast- Bubasti( El Baasıt ) Her birisi Yaratıcının ilahi yasaları – sıfatları olan isimlerinin esasında panteonlaştırılmış halidir. Yani bu varlık sahaları kendilerini Yüce Yaratıcının isimleri ile isimlendirmiştir. Antik zamanda insanoğlu bu isimleri ve daha saymadığım pek çoğunu Tanrı edinmiştir. Halbuki isimleri putlaştırıp Tanrı edinmek değil, onları chant – zikrederek beynimizdeki olağanüstü güçleri harekete geçirip hilafet sırrını yaşayıp Yüce Allah a yaklaşmak , dünya ve diğer boyutlarda cenneti yaşamak – Tanrısallığın sırrına vakıf olmak , etrafa yardımcı olmak esas amaç olmalıdır. Vedalardan , kutsal kitaplara tüm lisanlar onun isimlerini yüceltir. Şu ana kadar uzay zamanda bildiğimiz bilemediğimiz , sayısız galaksiler ve bizim dünya yaşamımızın başlangıcı , gelmiş ve geçmiş, gerçekleşecek olan tüm olay ve hadiseler ( aslında olmuş bitmiş ) onun isimlerinin – ilahi yasalarının , harflerinin gücünden başka bir şey değildir.

Onur Güven

Kaynaklar;

Onur Güven – Okült Astroloji Seçmeler 2008
Richard Hess, article “Nephilim” in Freedman, David Noel, ed., The Anchor Bible Dictionary, (New York: Doubleday) 1997, 1992.
The Kybalion, Hermetic Philosophy, Three Initiates, Yogi Publication Society, Masonic Temple, Chicago, 1930
The Book of Thoth, Aleister Crowley, Samuel Weiser, New York, 1944,1972.

3 thoughts on “15 NİSAN TALİH KASEMİ !

  1. Hocam zikirmatik kullanmayiniz diye ilk defa gordum cok merak ettim neden kullanmamaliyiz? Bir de Ganesha mantranin kilo aldirici ozelliginden nasil kacabiliriz? Cok tesekkurler.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d