Danışmanlık

*Doğum haritasına özel Talih Analizi Danışmanlığı ; Talih Analizlerinde, Doğum Haritalarına ait genel maddi/ manevi talihi ve refahı yükselten okült çözümlemeler( Homeopatik ve spagirik upaje ,mantra,yantra,haritaya özel ilahi isim ve sıfat önerileri, takı ve sembol analizi) sunulmaktadır. Ayrıca doğum haritası, kendi bulduğum Sidus Nexum tekniği tarafından da değerlendirilir. Başvuranlara en geç 10 iş günü içinde mail adreslerine pdf formatında analizleri yollanır ve özel soruları yanıtlandırılır.

*Rektifikasyon Analizi Danışmanlığı ; Danışanın , hayatındaki önemli /travmatik/tekrarlayan olaylarının tam tarihleri ve konuları baz alınarak yapılmakta ve analiz , pdf formatında mail adreslerine yollanmaktadır.

* Tek Soru Analizi Danışmanlığı ; Önemli projeler, iş yeri açma, toplantılar, yayına başlama, sunumlar, evlilik, ortaklık ,ödül töreni,maddi manevi her hususta aklınıza takılan önemli soruları çözümleme analizidir. Doğum saatleri net olmayanlar için rektifikasyon çalışması yapılır.(Yoğunluktan dolayı randevu verilmemektedir.)

* Kapsamlı Doğum Haritası Analizi Danışmanlığı (Yoğunluktan dolayı randevu verilmemektedir )


Onur Güven’ den Danışmanlık randevusu, elektronik posta veya sosyal medya hesapları üzerinden referans ile gerçekleştirilmektedir.

***Mevcut pandemi koşullarından dolayı danışmanlıklarda %30 indirim uygulanmaktadır.

Onur Güven
Griffin Danışmanlık

%d blogcu bunu beğendi: