Sosyal Medya

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri;
Pazar: 12:00-20:00
Pazartesi:08:00-21:00
Salı:08:00-21:00
Çarşamba:08:00-21:00
Perşembe:08:00-21:00
Cuma:08:00-21:00
Cumartesi:08:00-21:00

Danışmanlık

* Talih Analizi Danışmanlığı ;Doğum Haritalarına ait karmik blokajları çözümleyen, maddi, manevi talih ve refahı artıran okült yönergeler ( Homeopatik , spagirik dharmik upaje ,mantra,yantra,haritaya özel ilahi isim , taş ve sembol önerileride içerir) bildirilmektedir. Ayrıca doğum haritası, Sidus Nexum tekniği tarafından da değerlendirilir. Başvuranlara en geç 5 iş günü içinde ilgili mail adreslerine pdf formatında analizler yollanır ve analiz kapsamındaki sorular yanıtlandırılır.( Onur Güven den Eğitim alanlarda % 20 indirim uygulanır )

* Takı Analizi Danışmanlığı: Doğum haritasına uygun, sadece destekleyici taş belirlenmektedir. Analiz en geç 2 iş günü içerisinde PDF formatında mail adreslerine yollanır.

*Rektifikasyon Analizi Danışmanlığı ; Danışanın , hayatındaki , taşınma , önemli /travmatik/tekrarlayan olaylarının tam tarihleri ve konuları baz alınarak yapılmakta ve analiz pdf formatında mail adreslerine yollanmaktadır.

*Astro Yaşam Koçluğu ; Hayatın genel akışına dair konular baz alınarak kişinin doğum haritasına bakılarak Astroloji ve Okültizm’e dair alanlarda telefon ile 1 saatlik danışmanlık verilir. Yılın belli periyotlarında da tekrarlanabilir.(Daha önce talih analizi alanlarda %20 indirim uygulanır. Yoğunluktan dolayı müracaatlar alınmamaktadır)

*Astro Yaşam Koçluğu , Yıllık Öngörü , Kapsamlı Doğum Haritası Analizi ve Tek soru analizlerinin müracaatları, yoğunluktan dolayı alınmamaktadır.

Danışmanlık randevuları, avadore11@gmail.com adresinden veya sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Onur Güven
Griffin Danışmanlık

%d blogcu bunu beğendi: